Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Блог о посуде

З настанням осені коли погода на вулиці псується, стає холодно і сумно, кожному з нас хочеться мати вдома острівець тепла та затишку. І таке місце, де вся родина може зібратися вечорами за смачною в..
Щоразу під час сніданку, обіду чи вечері ми користуємося посудом. Під час ранкового поспіху немає часу замислюємося з якої тарілки чи чашки поїсти чи випити чашку кави. Ніхто не думає, що вони можут..
Кажуть, що людство умовно поділяється на тих, хто любить чай, та тих, хто жити не може без кави. Такі уподобання формують не тільки харчові, а й естетичні смаки кожного індивіду. Прихильники чаюванн..
Сервізи – це комплекти посуду, виготовлені в одному дизайні. Їх використовують для сервірування столу та подачі страв. Залежно від їжі та напоїв існує кілька типів сервізів – столові, чайні, десертн..
Кухонний ніж – безперечно головний інструмент для приготування їжі. Створення кулінарних шедеврів неможливо уявити без цього помічника, адже на нього покладається велика відповідальність за якість с..
Якщо будинок зустрічає гостей квітами у вишуканих вазах, то тут живуть люди, які тонко сприймають красу. Прикрасити своє житло живими та штучними букетами прагнуть ті, хто має естетичне чуття і гарн..
Одним з головних предметів кухонного посуду вже впродовж сторіч є сковорідка. Спливали часи, зникали імперії, людина підкорила космос, винайшла комп'ютери та смартфони, а пательня як була надійною з..
Навіть найдосвідченіший кухар, маючи під рукою необмежений арсенал якісних та різноманітних продуктів, ніколи не зможе зробити витвір кулінарного мистецтва без застосування кухонного посуду. Весь йо..
Келихи потрібні при подачі різних вин, вони сприяють розкриттю смаку та аромату напою у кожному ковтку. Культура споживання шампанського, десертного, білого, рожевого та червоного вина вимагає, щоб ..
Кухонний ніж – справжній король серед усього столового приладдя та інструментарію для приготування їжі. Практично усі процеси, що відбуваються на кухні, починаються із його застосування. Ложка, яка ..
Посуд для суші та сашимі, саке і чаю – це те, що першим із задоволенням досліджують при вивченні японської культури. Національна кухня Японії ввібрала традиції, які створювалися тисячоліттями. Культ..
Сковорідка з антипригарним покриттям і яку обрати – це питання, яке хвилює всіх, хто має стосунок до кухні. В приватному користуванні це визначає зручність щоденного готування, якість і властивості ..
Розчинна і мелена кава: переваги і мінуси Каву люблять за її неповторний смак, приємний аромат і стимулюючий ефект. Кофеїн позитивно діє на центральну нервову систему, прискорює пульс і розширює ..
Кавова культура: традиції і звички За легендами, кава була відкрита в ХІ ст. нашої ери пастухом з Ефіопії. Цій людині не відмовиш в кмітливості: пастух спостерігав за своїми тваринами і заува..
Чудова сімка – незвичайні способи приготування кави Той, хто любить каву по-справжньому, завжди готовий експериментувати. Машинне приготування – прекрасно, але приїдається, навіть якщо замовл..
Посидіти з друзями з філіжанкою ароматного чаю або підбадьорити себе зранку кофеїном люблять все. Людство умовно можна розділити на любителів чаю, шанувальників кави і тих, хто п'є ці напої від вели..
Є речі, які варті того, щоб їм зберігали вірність. Наприклад, кава Дж. Голсуорсі Ароматна мелена кава робить наше життя яскравішим і цікавішим. Робуста відмінно бадьорить, розганяє кров і змуш..
Що подарувати на Новий рік 2020: поради від Lora.ua Підготовка до Нового року може стати надзвичайно приємним заняттям, навіть більш захоплюючим, ніж саме свято. Головне в цій справі – грамот..
Вважається, що китайці винайшли фарфор для того, щоб пити чай. Цей матеріал є міцним і гнучким, що дає можливість виготовляти з нього тонкостінний посуд неп..
В недалекому минулому, за часів СРСР 80-х років, порцелянові сервізи були обов'язковою прикрасою для кожного будинку. Як і кришталеві келихи, сервіз був атрибутом, що демонстрував певний рівень ма..