УВАГА! У зв'язку з карантином можливі зміни в графіках роботи магазинів! Слідкуйте за інформацією на сайті.

Виконуючи постанову Кабінету Міністрів України і рекомендації МОЗ України щодо посилення заходів безпеки, мережа Lora закриває доступ клієнтів до магазинів.
Дата відкриття магазинів буде встановлена ​​відповідно до рекомендацій Координаційної ради з протидії поширення коронавируса COVID-19 при Президентові України.
Про всі зміни ми будемо попереджати вас на сторінках сайту і в наших соціальних мережах. Слідкуйте за новинами.
Наші переваги:
Якість товару


Чому саме LORA?Мережа магазинів посуду Lora пропонує широкий вибір посуду для дому, ресторанів, дитячої та подарункового посуду.   У нашому магазині ви можете купити посуд з різноманітних матеріалів на всі випадки життя: для приготування їжі і сервірування столу, посуд для туризму, кухонне приладдя.

Посудом ми користуємося щодня. Можливо, не надаємо їй особливого значення, але без чашок, тарілок і каструль складно уявити своє життя. У магазині Lora ви можете купити кухонний посуд: сковорідки з антипригарним і керамічним покриттям, форми для випічки, чайники. Для простого і зручного приготування їжі пропонуємо вам сучасні набори для приготування салатів, сушарки, терки для овочів і фруктів.