Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Наша адреса:
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Чарки

Стопка для горілки 55ml Куба NGC88SHORT
0
119.00грн.
Богемське скло має давню історію. Раніше воно прикрашало багаті будинки цивілізованих країн. Зараз володарем виробів з цього скла може стати хто завгодно. Стопка для горілки з серії Куба ТМ LORA виготовлена саме з цього, якісного, відомого на весь св..
Використання в посудомийній машині: Так Група товарів: Чарки і стопки Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Об'єм: 55ml
Стопка для горілки 50ml Янус NGC96
0
69.00грн.
Стопка для горілки Янус NGC96 виготовлена ​​з тонкого та прозорого богемського скла, яке має свою історію і традиції. Завдяки класичній технології і складу скла, виріб має тривалий термін служби. Чарка відрізняється особливою формою – вона висо..
Використання в посудомийній машині: Так Висота: 103mm Група товарів: Чарки і стопки Діаметр: 35mm Колір: Безбарвний
Стопка 70ml Лара NGC263SHOT
0
55.00грн.
Набір стопок shot складається з шести чарок об'ємом 70 мл. Вони призначені для міцних алкогольних напоїв і коктейлів-шотів. Стопки циліндричної форми мають простий дизайн. Вони можуть використовуватися в домашніх умовах, в ресторанах і барах. Робіть ..
Група товарів: Чарки і стопки Колір: Безбарвний Матеріал: Скло Об'єм: 70ml Призначення: Для Горілки
Чарка для лікеру 70ml Наталі NGC23GLASS
0
218.00грн.
Лікерна чарка Наталі – естетичний варіант для прийняття настоянок, фруктової горілки, рому і деяких видів бренді. Її витонченість, блиск дорогого виду богемського скла і вигравіюваний ніжний квітковий візерунок, розписаний золотом, підкреслять всю ур..
Використання в посудомийній машині: Ні Група товарів: Чарки і стопки Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Об'єм: 70ml
Чарка для лікеру 60ml Boh, Florence
0
69.00грн.
Чарка для лікеру Florence зроблена з прозорого богемського скла – якісного і міцного. У неї – витончена форма і довга ніжка, доповнена невеликим декоративним елементом. Лаконічний стиль оформлення робить чарку універсальною, такою що підходить під бу..
Група товарів: Чарки і стопки Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Об'єм: 60ml Призначення: Для Лікеру
Чарка для лікера 65ml Авід NGC183JIN
0
990.00грн.
Чарка для лікера Авідо зроблена з прозорого богемського скла – якісного і міцного. У неї – витончена форма і довга ніжка, доповнена декоративними елементами. Як прикраса використаний квітковий орнамент насиченого чорного кольору і тонкі з..
Група товарів: Чарки і стопки Колір: Безбарвний Матеріал: Скло Об'єм: 65ml Призначення: Для Лікеру
Чарка для лікеру 70ml Санні NGC27GLASS
0
199.00грн.
Чарка для лікеру Санні ТМ Lora – унікальний в своєму роді виріб, що прикрашає святковий стіл. Оригінального дизайну чарка декорована вигравіюваним матованим візерунком і розписана золотом. Чарка зроблена з богемського кольорового скла найвищої проби,..
Використання в посудомийній машині: Ні Група товарів: Чарки і стопки Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Об'єм: 70ml
Чарка для горілки 60ml Kostka Меццо NGC170GLASS
0
380.00грн.
Чарка для горілки з серії Меццо ТМ LORA виготовлена з вишуканого богемського скла – сучасного матеріалу, який зарекомендував себе з найкращої сторони. Богемське скло – якісне та екологічно чисте. Чарка прозора, декорована візерунком платинового кольо..
Група товарів: Чарки і стопки Колір: Безбарвний Матеріал: Скло Об'єм: 60ml Призначення: Для Горілки
Чарка з ручкою 25ml Sevilla 6шт
0
129.00грн.
Чарка з ручкою Sevilla чеського бренду Banquet має незвичайний вигляд – вона схожа на мініатюрний пивний кухоль. Зроблена зі скла високої якості, завдяки чому прикрасить сервірування будь-якого святкового столу. Завдяки своїм розмірам, має витончений..
Висота: 150mm Група товарів: Набір, Чарки і стопки Довжина: 43mm Кількість персон: 6 Колір: Безбарвний
Чарка для лікеру 50ml Камена NGC138SETLIQ-D
0
379.00грн.
Чарка для лікеру Камена виготовлена з богемського скла. Воно протягом століть є одним з найвідоміших і шанованих матеріалів для питного посуду. Витончена чарка для горілки прикрашена гранями в нижній частині і орнаментом, обрамленим тонкою золотою об..
Використання в посудомийній машині: Ні Група товарів: Чарки і стопки Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Об'єм: 50ml
Чарка для лікеру 50ml Камена NGC143SETLIQ-D2
0
229.00грн.
Чарка для лікеру Камена зроблена з богемського скла найвищої проби. А тонко і чітко вигравіруваний ніжний візерунок, розписаний платиною, є неповторним. Рюмка має вишукану тонку ніжку. Унікальна в своєму роді чарка Камена максимально передає аромат і..
Використання в посудомийній машині: Ні Група товарів: Чарки і стопки Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Об'єм: 50ml
Набір стопок для горілки 6шт 60ml Gold Версаль NGC37SETJIN
0
5 690.00грн.
Набір чарок Версаль ТМ Lora для міцних спиртних напоъв наповнює інтер'єр своїм блиском і грою світла. Чарки, виготовлені з італійського скла, декоровані вигравіюваним золотистим візерунком. Компактні стопки для горілки виглядають, як справжні витвори..
Використання в посудомийній машині: Ні Висота: 50mm Група товарів: Набір, Чарки і стопки Діаметр: 60mm Кількість персон: 6
Набір стопок для горілки 6шт 60ml Brass Версаль NGC40SETJIN
0
7 080.00грн.
Набір стопок для горілки Brass Версаль виготовлений з італійського скла. Мелодійні маленькі витвори мистецтва з вигравіюваним візерунком, розписані посрібленою латунню, естетично прикрасять святковий стіл або благородний бар. Вишуканий стиль чарок Ве..
Використання в посудомийній машині: Ні Висота: 50mm Група товарів: Набір, Чарки і стопки Діаметр: 60mm Кількість персон: 6
Набір стопок для горілки 60ml 6шт Деметра NGC93SETJIN
0
349.00грн.
Набір стопок для горілки ТМ LORA складається з шести чарок об'ємом 60 мл. Виготовлений набір з високоякісного, відомого на весь світ богемського скла. Завдяки цьому матеріалу всі предмети набору міцні та довговічні. Стопки – прозорі, квадратної форми..
Використання в посудомийній машині: Так Група товарів: Набір, Чарки і стопки Кількість персон: 6 Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло
Набір стопок для горілки 60ml 6шт Аура NGC97SETJIN
0
349.00грн.
Набір стопок для горілки ТМ LORA робить будь-яке застілля красивіше, дає можливість підкреслити свій індивідуальний стиль і здивувати гостей. У набір традиційно складається з шести чарок об'ємом 60 мл. Виготовлений набір зі справжнього, високоякісног..
Використання в посудомийній машині: Так Група товарів: Набір, Чарки і стопки Кількість персон: 6 Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло
Набір стопок для горілки 60ml 4шт Гермес NGC128SETJIN
0
299.00грн.
Набір стопок для горілки, виготовлений з богемського скла. Воно протягом століть є одним з найвідоміших і шанованих матеріалів для питного посуду. Витончені стопки для горілки прикрашені литими декоративними елементами скла в нижній частині. Крім гор..
Використання в посудомийній машині: Так Висота: 50mm Група товарів: Набір, Чарки і стопки Діаметр: 45mm Кількість персон: 4
Набір стопок для горілки 75ml 6шт Даріо NGC217SETJIN
0
299.00грн.
Набір стопок для горілки Даріо ТМ Lora – це простота форм і дивовижна особливість богемського скла підкреслювати прозорість і кришталеву чистоту елітного напою. А головне, набір чарок Даріо – незамінний елемент сервірування святкового столу. Цей суча..
Використання в посудомийній машині: Так Висота: 60mm Група товарів: Набір, Чарки і стопки Діаметр: 40mm Кількість персон: 6
Набір стопок для горілки 60ml 6шт Ніка NGC157SETJIN-D
0
1 400.00грн.
Набір стопок для горілки Ніка виготовлений з богемського скла, яке за свою якість завоювало світову популярність багато століть назад і справедливо користується нею донині. Стопки мають досить товсте дно бочкоподібної форми. У верхній частині вони де..
Використання в посудомийній машині: Ні Висота: 55mm Група товарів: Набір, Чарки і стопки Діаметр: 45mm Кількість персон: 6
Набір стопок для горілки 60ml 6шт Лара NGC262SETJIN
0
349.00грн.
Набір стопок для горілки складається з шести чарок об'ємом 60 мл. Виготовлені вони з тонкого і вишуканого богемського скла. Прозорі стопки циліндричної форми мають простий класичний дизайн, тому підійдуть для будь-якого сервірування столу. Вони компа..
Використання в посудомийній машині: Так Висота: 60mm Група товарів: Набір, Чарки і стопки Діаметр: 45mm Кількість персон: 6
Набір стопок SHOT 70ml 6шт Лара NGC263SETSHOT
0
349.00грн.
Набір стопок shot складається з шести чарок об'ємом 70 мл. Вони призначені для міцних алкогольних напоїв і коктейлів-шотів. Стопки – циліндричної форми мають простий дизайн. Вони можуть використовуватися в домашніх умовах, в ресторанах і барах. Робіт..
Використання в посудомийній машині: Так Висота: 75mm Група товарів: Набір, Чарки і стопки Діаметр: 40mm Кількість персон: 6
Набір чарок №5 78ml 6шт Тайmlес 246690
0
449.00грн.
Набір чарок №5 78ml 6шт Тайmlес стане чудовою прикрасою у вашому інтер'єрі. Намічається святкування ювілею, дня народження, або вилазка на природу? Візьміть з собою набір чарок Таймлес – вони відмінно доповнять атмосферу. Чарки виконані з якісного ск..
Група товарів: Набір, Чарки і стопки Кількість персон: 6 Колір: Безбарвний Матеріал: Скло Об'єм: 78ml
Набір чарок №5 110ml 6шт Тайmlес 245680
0
649.00грн.
Набір чарок №5 110 ml 6шт Тайmlес стане чудовою прикрасою у вашому інтер'єрі. Намічається святкування ювілею, дня народження, або вилазка на природу? Візьміть з собою набір чарок Таймлес, вони відмінно доповнять атмосферу. Чарки виконані з якісного с..
Група товарів: Набір, Чарки і стопки Кількість персон: 6 Колір: Безбарвний Матеріал: Скло Об'єм: 110ml
Набір чарок для лікеру 70ml 6шт Лідія NGC19SETLIQ
0
1 100.00грн.
Набір чарок для лікеру Лідія ТМ LORA виготовлений зі справжнього, високоякісного богемського скла. Традиційно набір складається з шести чарок об'ємом 70 мл. Чарки мають довгу фігурну ніжку і чашу у вигляді кулі. Така форма дозволяє аромату лікеру пов..
Використання в посудомийній машині: Ні Висота: 130mm Група товарів: Набір, Чарки і стопки Діаметр: 40mm Кількість персон: 6
Набір чарок для лікеру 6шт 75ml Brass Версаль NGC44SETLIQ
0
6 890.00грн.
Набір чарок для лікеру Версаль ТМ Lora декорований вигравіюваним візерунком, розписаним посрібленою латунню. Він доповнить інтер'єр вітальні і прикрасить святковий стіл. Набір чарок для лікеру Версаль створить атмосферу пишноти свята. Він виготовлени..
Використання в посудомийній машині: Ні Висота: 150mm Група товарів: Набір, Чарки і стопки Діаметр: 55mm Кількість персон: 6