Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Наша адреса:
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Набори питного посуду

Чарка з ручкою 25ml Sevilla 6шт
0
129.00грн.
Чарка з ручкою Sevilla чеського бренду Banquet має незвичайний вигляд – вона схожа на мініатюрний пивний кухоль. Зроблена зі скла високої якості, завдяки чому прикрасить сервірування будь-якого святкового столу. Завдяки своїм розмірам, має витончений..
Висота: 150mm Група товарів: Набір, Чарки і стопки Довжина: 43mm Кількість персон: 6 Колір: Безбарвний
Набір чашок з блюдцями 6шт Мінерва NC25SETCUP
0
419.00грн.
Набір чашок з блюдцями складається з 12 предметів, виготовлених з кераміки – міцного матеріалу, який відрізняється термічною і хімічною стійкістю. Чашки і блюдця пофарбовані в червоний і зелений колір. У повсякденному житті важливо оточувати себе яск..
Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 6 Колір: Червоний Матеріал: Кераміка Об'єм: 340ml
Набір чашок з блюдцями NP23CUP
0
999.00грн.
Набір чашок з блюдцями. З таких високих чашок набагато краще пити чай взимку, адже він повільніше остигає. Матеріал ідеальний для чаювання – кістяна порцеляна. Винайдена в Китаї в XIV столітті, вона і до цього дня не втратила своєї популярності, а за..
Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 6 Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Об'єм: 250ml
Набір чашок з блюдцями 6шт Мінерва NC26SETCUP
0
419.00грн.
Набір чашок з блюдцями – це корисна річ і яскравий аксесуар на вашій кухні. Він виготовлений з кераміки – одного з найпопулярніших матеріалів для виробництва посуду. Кераміка відрізняється міцністю, термічною і хімічною стійкістю. Набір складається з..
Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 6 Колір: Різнобарвний Матеріал: Кераміка Об'єм: 340ml
Набір чашок з блюдцями NP24CUP
0
529.00грн.
Набір чашок з блюдцями з білого кістяної порцеляни. Досить висока чашка і квадратне блюдце. Об'єм чашки – 80 мл. Перші згадки про кістяну порцеляну з'явилися ще в стародавньому Китаї. Там секрет її виробництва ревно зберігали, тому європейцям довелос..
Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 6 Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Об'єм: 80ml
Набір чайних чашок з блюдцями NP83SETTEA 4+4
0
1 199.00грн.
Чайний набір на чотири персони з високоякісної порцеляни. Цей матеріал є одним з найбільш популярних для виготовлення столового та чайного посуду. Фарфор дуже міцний, що дозволяє виробляти тонкостінні вироби з нього. Цей матеріал відомий людству прот..
Вид: Чайні Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 4 Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Набір чайних чашок з блюдцями NP83SETTEA 6+6
0
1 490.00грн.
Набір чайних чашок з блюдцями виготовлений з порцеляни. Цей матеріал є одним з найбільш оптимальних для виробництва столового посуду. Він дуже тонкий і мало важить, стінки порцелянового посуду навіть просвічується під потоком світла. У порцеляни висо..
Вид: Чайні Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 6 Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Набір чашок з блюдцями 15,5cm 6шт Bernadotte 36320211
0
1 090.00грн.
Набір чашок з блюдцями Bernadotte виконаний в класичному стилі англійського чаювання. Він складається з шести пар, виконаний з порцеляни білого кольору. Як декор використана золота облямівка по краю. Основа чашок зроблена у вигляді підставки з хвиляс..
Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 6 Колір: Білий Матеріал: Порцеляна Об'єм: 200ml
Набір чайних чашок NP54SETCUP1
0
449.00грн.
Набір чайних чашок з блюдцями із загартованого скла. Чашка і блюдце прикрашені зображеннями квітів. Традиційна для чаю форма чашки – це, так звана, віденська чашка, яка веде своє походження від китайської інської чашки, і являє собою, по суті, піалу ..
Вид: Чайні Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 6 Колір: Білий Матеріал: Загартоване матове скло
Набір чайних чашок з блюдцями NP81SETTEA 2+2
0
549.00грн.
Набір чайних чашок з блюдцями. Він складається з двох пар. Всі предмети набору виготовлені з порцеляни, яка має унікальні властивості. Порцеляна дуже міцна і тому вироби з неї можна робити тонкими і надавати їм складну форму. З тієї ж причини порцеля..
Вид: Чайні Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 2 Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Набір чашок Salma 2шт
0
59.00грн.
Набір скляних чашок Salma призначений для чаю, кави та глінтвейну. Прозоре скло відмінно передає колір напою. У спеку з таких чашок п'ють морси зі свіжих ягід і зелений чай з льодом, а взимку – чорний чай і ароматні трав'яні збори. У них дуже ефектно..
Використання в посудомийній машині: Так Висота: 108mm Група товарів: Набір, Чашки і келихи Діаметр: 75mm Кількість персон: 2
Набір чайних чашок NP55SETCUP1
0
489.00грн.
Набір чайних чашок з блюдцями із загартованого скла. Вироби прикрашені зображеннями квітів. Традиційна для чаю форма чашки – це, так звана, віденська чашка, яка веде своє походження від китайської інської чашки, і являє собою, по суті, піалу з ручкою..
Вид: Чайні Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 6 Колір: Білий Матеріал: Загартоване матове скло
Набір чашок з блюдцями 6шт Тренто NGC68SETCUP
0
7 400.00грн.
Набір чашок з серії Тренто ТМ LORA складається з шести чашок з блюдцями об'ємом 190 мл. Всі предмети набору виготовлені з високоякісного, справжнього, відомого на весь світ богемського скла. Чашки в формі кулі і круглі блюдця декоровані облямівкою зо..
Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 6 Колір: Золотистий Матеріал: Італійське скло Об'єм: 190ml
Набір чайних чашок з блюдцями NP81SETTEA 4+4
0
1 099.00грн.
Набір чайних чашок з блюдцями на чотири персони, виготовлений з порцеляни. Порцеляна завоювала свою популярність вже давно, проте не втратила її і в XXI столітті. Це обумовлено надзвичайними властивостями матеріалу: порцеляна дуже міцна, що дозволяє ..
Вид: Чайні Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 4 Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Набір чайних чашок NP56SETCUP1
0
489.00грн.
Набір класичних чайних чашок з блюдцями із загартованого скла. Вироби прикрашені зображеннями гібіскусів. Класичні чайні чашки потрібні в кожному будинку. Це – так звана, віденська чашка. По суті, це просто піала з ручкою, яка походить від китайської..
Вид: Чайні Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 6 Колір: Білий Матеріал: Загартоване матове скло
Набір чайних чашок з блюдцями NP81SETTEA
0
1 590.00грн.
Чайний набір на шість персон, виготовлений з якісного порцеляни. Порцеляна – один з найбільш популярних матеріалів для виробництва посуду. Вона завоювала цю популярність завдяки своїй тонкості та легкості в поєднанні з незвичайною міцністю. Вон..
Вид: Чайні Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 6 Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Набір чайних чашок з блюдцями NP82SETTEA 2+2
0
699.00грн.
Набір чайних чашок з блюдцями на дві персони. Цей набір складається з двох пар. Всі предмети виготовлені з порцеляни. Порцеляна – дуже міцна, що дозволяє виготовляти вироби з цього матеріалу настільки тонкими, що вони навіть просвічуються на св..
Вид: Чайні Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 2 Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Набір чашок з блюдцями 6шт, Мінерва NC21SETCUP
0
389.00грн.
Набір з шести чашок з блюдцями. Він виготовлений з кераміки – одного з найпопулярніших матеріалів для виробництва посуду. Кераміка відрізняється міцністю, термічною і хімічною стійкістю. Чашки і блюдця прикрашені смужками блакитного та світло-зеленог..
Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 6 Колір: Різнобарвний Матеріал: Кераміка Об'єм: 340ml
Набір чашок з блюдцями NP17CUP
0
429.00грн.
Набір чашок з блюдцями – це особливий елемент культури вживання кави. Об'єм кожної чашки – 80 мл. Він дозволяє готувати досить міцну каву. У такій чашці вона довго не остигає. Біла порцеляна дозволяє правильно оцінити колір кави, завдяки чому ця чашк..
Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 6 Колір: Білий Матеріал: Порцеляна, Кісткова порцеляна Об'єм: 80ml
Набір чашок з блюдцями 6шт Модена NGC54SETCUP
0
6 990.00грн.
Набір скляних чашок з блюдцями ТМ LORA з серії Модена зробить процес чаювання приємним і затишним. 6 чашок ручної роботи і блюдця, які входять в набір, виконані у флорентійському стилі з найтоншого скла і з витонченими візерунками, нанесеними 24-кара..
Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 6 Колір: Золотистий Матеріал: Італійське скло Об'єм: 160m
Набір чашок з блюдцями 6шт Мінерва NC22SETCUP
0
419.00грн.
Набір складається з шести чашок з блюдцями. Він виготовлений з кераміки – одного з найпопулярніших матеріалів для виробництва посуду. Кераміка відрізняється міцністю, термічною і хімічною стійкістю. Чашки і блюдця прикрашені смужками зеленого і синьо..
Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 6 Колір: Різнобарвний Матеріал: Кераміка Об'єм: 340ml
Набір чайних чашок з блюдцями NP82SETTEA 4+4
0
1 099.00грн.
Набір чайних чашок з блюдцями на чотири персони. Виготовлений з порцеляни високої якості. Цей матеріал – один з найбільш популярних для виготовлення столового посуду. Попри дорожнечу, він заслужив цю популярність і утримує її протягом багатьох ..
Вид: Чайні Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 4 Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Набір чашок з блюдцями NP18CUP
0
990.00грн.
Набір чашок з блюдцями зроблений з кістяної порцеляни. Її винайшли ще в Китаї, і за особливу тонкість прозвали «яєчною шкаралупою». Лише значно пізніше цей вид порцеляни навчилися виробляти в Британії. Технологію виробництва тримали в секреті. І це н..
Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 6 Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Об'єм: 320ml
Набір чашок з блюдцями 6шт Парма NGC77SETCUP
0
7 990.00грн.
Набір чашок з серії Парма ТМ LORA складається з шести чашок об'ємом 70 мл з блюдцями діаметром 11 см. У таких чашках подають каву, приготовану по-східному – з цукром і з гущею. Набір виготовлений з прекрасного, відомого на весь світ італійського скла..
Група товарів: Набір, Чашки і келихи Кількість персон: 6 Колір: Золотистий Матеріал: Італійське скло Об'єм: 70ml