Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Наша адреса:
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Італійські тарілки і блюда

Італійські тарілки у золоті.

Інтернет-магазин Lora з гордістю представляє вам колекцію елітних блюд і тарілок. У цю колекцію входять скляні тарілки і блюда, а також набори для торта, виготовлені з високоякісної нержавіючої сталі. Всі предмети даної колекції було зроблено в Італії.

Італія має розвинені культурні традиції, вона була центром знаменитої Римської Імперії, встановлювала стиль всієї культурної Європі романської епохи, пізніше зробила цінний внесок у формування її готичних традицій і, в підсумку, стала колискою і центром Ренесансу. Не поступається Італія свою першість і зараз: Мілан і Рим славляться не лише талановитими творчими особистостями, а й відомі як всесвітні центри моди, а Венеція і Флоренція – як центри скляної промисловості. Можна сказати, що кожна сфера людської діяльності у італійців міцно пов'язана з мистецтвом і цьому зовсім не доводиться дивуватися, озираючись на її багату історію.

Матеріалом для виробництва скляних тарілок стало італійське скло – один з двох видів скла, які сперечаються за світову першість. Єдиний конкурент італійського скла –- богемське скло. І якщо ми ще можемо говорити про наявність між ними конкуренції в якості матеріалу, то по красі декорацій італійське скло займає незаперечне перше місце.

Скляні тарілки з цієї колекції виготовлені в околицях Флоренції – одного з двох центрів скляної промисловості Італії. Для прикраси тарілок флорентійські майстри використовують 24-каратне золото, платину, срібло і спеціальну фарбу. Всі розписи і орнаменти наносять вручну.

Набори для торта, представлені в рамках даної колекції, теж виготовлені в Італії. До складу одного такого набору входить блюдо для торта з високоякісної нержавіючої сталі, спеціальна лопатка і дванадцять десертних вилок з того ж матеріалу. Декорації або прості, або взагалі відсутні: матеріал сам по собі є головною прикрасою. Нержавіюча хромнікелева сталь – один з найоптимальніших матеріалів для виробництва посуду. Вона гігієнічна, оскільки стійка до появи подряпин, в яких зазвичай живуть шкідливі для здоров'я мікроорганізми. Також вона не вступає в хімічну реакцію з харчовими продуктами і, звичайно, не схильна до корозії.

Посуд з цієї колекції гідний того щоб прикрасити найдорожчий званий вечір або урочисту вечерю. Якщо у вас є які-небудь питання або вам потрібна допомога з вибором посуду, звертайтеся до наших співробітників за телефонами, які вказані на сайті, або приходьте до нас в магазин і наші висококваліфіковані консультанти обов'язково допоможуть вам.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре