Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Наша адреса:
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Столові прибори

Чайна ложка COLETTE
0
29.00грн.
Ложка чайна COLETTE для розмішування цукру в чаї, кавовому напої, гарячому шоколаді, какао. До столу подається разом з чайною парою – чашкою і блюдцем. Виготовлена з нержавіючої сталі – це міцний, гігієнічний матеріал, довговічний і простий у догляді..
Вид: Чайні Висота: 10mm Група товарів: Ложка Довжина: 130mm Колір: Сріблястий
Столовий ніж NS1KN
0
79.00грн.
Набір столових приборів з двадцяти чотирьох предметів, створений з високоякісної нержавіючої сталі, що наділяє його високими показниками екологічної чистоти і дозволяє довгий час зберігати прекрасну форму і зовнішній вигляд. Матеріал виготовлення абс..
Вид: Столові Група товарів: Ніж Колір: Сріблястий Матеріал: Нержавіюча сталь Призначення: Універсальне
Набір чайних ложок 6шт NS28SETSPOON
0
179.00грн.
Набір чайних ложок – важлива частина сервірування столу. Вони використовуються і в повсякденному житті, і на свята. Чайні ложки виготовлені з нержавіючої сталі, яка відрізняється міцністю, гігієнічністю, стійкістю до корозії. У наборі – 6 предметів. ..
Вид: Чайні Використання в посудомийній машині: Так Група товарів: Ложка, Набір Довжина: 140mm Колір: Сріблястий
Набір столових виделок 6 шт NS28SETFORK
0
259.00грн.
Набір столових виделок виготовлений з нержавіючої сталі. Це найкращий матеріал для столових приборів, оскільки він відрізняється міцністю, гігієнічністю, стійкістю до корозії. У цьому наборі – 6 предметів. Завдяки класичній формі і лаконічному дизайн..
Вид: Столові Використання в посудомийній машині: Так Група товарів: Виделка, Набір Довжина: 200mm Колір: Сріблястий
Набір столових ложок 6 шт. NS28SETSPOON
0
259.00грн.
Набір столових ложок призначений для сервірування святкового столу і щоденного застосування. Столові ложки виготовлені з нержавіючої сталі, яка відрізняється міцністю, гігієнічністю, стійкістю до корозії. У набір входить 6 предметів. Ложки зручні у в..
Вид: Столові Використання в посудомийній машині: Так Група товарів: Ложка, Набір Довжина: 204mm Колір: Сріблястий
Набір столових ножів 6 шт NS28SETKN
0
309.00грн.
Набір столових ножів виготовлений з нержавіючої сталі, яка відрізняється міцністю, гігієнічністю, стійкістю до корозії. У наборі – 6 предметів. Столові ножі – важлива частина сервірування столу. Завдяки класичній формі і лаконічному дизайну вони піді..
Вид: Столові Використання в посудомийній машині: Так Група товарів: Набір, Ніж Довжина: 225mm Колір: Сріблястий
Набір столових приборів "LINE" SS 24 предмети SS-0653
0
429.00грн.
Набір столових приборів Line складається з 24 предметів: 6 виделок, 6 столових ложок, 6 чайних ложок, 6 ножів. Вони виготовлені з нержавіючої сталі 18/10. Цей матеріал відрізняється гігієнічністю, стійкістю до корозії і утворення плям, зносостійкість..
Вид: Столові Група товарів: Ложка, Набір Колір: Сріблястий Матеріал: Нержавіюча сталь Призначення: Універсальне
Набір столових приборів 24 предмети APETIT DAPHNE
0
419.00грн.
Набір столових приборів COLETTE складається з 24 предметів: ложки, вилки, ножі і чайні ложки. Кожен прилад виготовлений в класичному дизайні, має глянсову поверхню, без візерунка. Виготовлені з нержавіючої сталі – це міцний, гігієнічний матеріал, дов..
Вид: Столові Висота: 60mm Група товарів: Набір, Ніж, Виделка, Ложка Довжина: 188mm Колір: Сріблястий
Набір столових приборів NS1SETCUT
0
1 490.00грн.
Набір столових приборів з двадцяти чотирьох предметів створений з високоякісної нержавіючої сталі. Сталь має високі показники екологічної чистоти, вона дозволяє виробам довгий час зберігати відмінний зовнішній вигляд. Цей матеріал не схильний до коро..
Вид: Столові Висота: 165mm Група товарів: Набір, Ніж, Виделка, Ложка Довжина: 255mm Кількість персон: 6
Набір столових приборів NS2SETCUT
0
1 390.00грн.
Набір столових приладів з двадцяти чотирьох предметів виготовлений з високоякісної нержавіючої сталі, що наділяє його високими показниками екологічної чистоти та дозволяє довгий час зберігати прекрасний зовнішній вигляд. Матеріал виготовлення не схил..
Вид: Столові Висота: 165mm Група товарів: Набір, Ніж, Виделка, Ложка Довжина: 255mm Кількість персон: 6
Набір столових приборів NS3SETCUT
0
1 290.00грн.
Набір столових приборів з двадцяти чотирьох предметів, створений з високоякісної нержавіючої сталі, що наділяє його високими показниками екологічної чистоти і дозволяє довгий час зберігати прекрасну форму і зовнішній вигляд. Матеріал виготовлення не ..
Вид: Столові Висота: 165mm Група товарів: Набір, Ніж, Виделка, Ложка Довжина: 255mm Кількість персон: 6
Набір кухонного начиння 22cm NRW8SETCUT
0
439.00грн.
Набір включає в себе 18 приборів: по шість ложок, виделок і ножів. Вони виготовлені з бамбука – екологічно чистого матеріалу, який відрізняється легкістю і міцністю. Такі прибори не вбирають сторонні запахи і є безпечними для здоров'я. Мити їх потріб..
Група товарів: Ложка, Набір, Ніж, Виделка Колір: Бежевий Матеріал: Дерево Призначення: Універсальне Серія: NRW8
Набір для торта на 12 персон SN Болонья NSD73SETCAKE
0
3 590.00грн.
Набір для торта Болонья складається з блюда, лопатки і дванадцяти виделок. Блюдо прикрашено простим візерунком на матовій поверхні бортів, а його центральна частина відполірована до дзеркального блиску. Матеріал, з якого виготовлені предмети – це так..
Використання в посудомийній машині: Ні Група товарів: Набір Діаметр: 380mm Кількість персон: 12 Колір: Сріблястий
Набір для торта на 12 персон Болонья NSD106SETCAKE
0
2 990.00грн.
Набір для торта Болонья складається з блюда, лопатки і дванадцяти виделок. Блюдо відполіроване до дзеркального блиску. Набір виготовлений з так званої медичної сталі. Це – особливий вид нержавіючої сталі, до складу якої, крім заліза, входить 18% хром..
Група товарів: Набір Діаметр: 380mm Кількість персон: 12 Колір: Сріблястий Матеріал: Нержавіюча сталь
Набір дитячих столових приборів CATERP
0
179.00грн.
Набір з 3 столових приборів CATERPВ стане кращим рішенням для вироблення правильної поведінки за столом, адже повторювати за дорослими і вчиться у них – основа дитячої психології, яка допомагає їм адаптуватися в навколишньому світі. Він зроблений із ..
Вид: Столові Група товарів: Набір, Виделка, Ніж, Ложка Колір: Зелений Матеріал: Пластик, Метал Призначення: Для Дітей
Набір дитячих столових приборів FROG
0
179.00грн.
Набір з 3 столових приборів FROG стане кращим рішенням для вироблення правильної поведінки за столом, адже повторювати за дорослими і вчиться у них - основа дитячої психології, яка допомагає їм адаптуватися в навколишньому світі. Він виконаний з серт..
Вид: Столові Група товарів: Набір, Виделка, Ніж, Ложка Колір: Зелений Матеріал: Пластик, Метал Призначення: Для Дітей
Ложка обідня COLETTE
0
39.00грн.
Столова ложка COLETTE для перших гарячих і холодних страв. Може використовуватися для розкладки їжі з загального блюда в окрему тарілку. Виготовлена з нержавіючої сталі – це міцний, гігієнічний матеріал, довговічний і простий у догляді, не вступає в ..
Вид: Столові Висота: 10mm Група товарів: Ложка Довжина: 200mm Колір: Сріблястий
Ложка чайна SS "Classico" R17100
0
9.00грн.
Чайна ложка – один з основних столових приборів. Вона виготовлена з нержавіючої сталі, яка відрізняється гігієнічністю, стійкістю до корозії і утворення плям, зносостійкість. Чайна ложка з лаконічним дизайном підійде до будь-якого інтер'єру і оформле..
Вид: Чайні Група товарів: Ложка Колір: Сріблястий Матеріал: Нержавіюча сталь Призначення: Універсальне
Ложка для кави COLETTE
0
39.00грн.
Ложка для кави COLETTE для розмішування цукру в кавовому напої, гарячому шоколаді, какао. До столу подається разом з чашкою і блюдцем. Виготовлена з нержавіючої сталі – це міцний, гігієнічний матеріал, довговічний і простий у догляді, не вступає в ре..
Вид: Столові Висота: 10mm Група товарів: Ложка Довжина: 180mm Колір: Сріблястий
Ложка для лимонаду COLETTE
0
49.00грн.
Ложка лимонадна COLETTE підходить для високих склянок і чашок. Подається до холодних і гарячих напоїв: холодної кави, латте макіато, морозива, різних коктейлів. Виготовлена з нержавіючої сталі – це міцний, гігієнічний матеріал, довговічний і простий ..
Вид: Столові Висота: 10mm Група товарів: Ложка Довжина: 205mm Колір: Сріблястий
Ложка і вилка дерев'яні 20cm NRW22SETCUT/VL
0
59.00грн.
Ложка і виделка з бамбука – красиві і натуральні предмети, які відрізняються легкістю і міцністю. Вони не вбирають запахи. Мити їх потрібно вручну не дуже гарячою водою без абразивних мийних засобів. Не можна мити в посудомийній машині. Їсти такими п..
Група товарів: Набір, Виделка, Ложка Колір: Бежевий Матеріал: Дерево Призначення: Універсальне Серія: NRW22
Ложка і вилка дерев'яні 20cm NRW23SETCUT/BL
0
59.00грн.
Ложка і виделка з бамбука – красиві і натуральні предмети, які відрізняються легкістю і міцністю. Вони не вбирають запахи. Мити їх потрібно вручну не дуже гарячою водою без абразивних мийних засобів. Не можна мити в посудомийній машині. Їсти такими п..
Група товарів: Набір, Виделка, Ложка Колір: Бежевий Матеріал: Дерево Призначення: Універсальне Серія: NRW23
Вилка обідня COLETTE
0
39.00грн.
Столова виделка COLETTE для других гарячих і холодних страв. Може використовуватися для розкладки їжі з м'яса із загального блюда в окрему тарілку. Виготовлена з нержавіючої сталі – це міцний, гігієнічний матеріал, довговічний і простий у догляді, не..
Вид: Столові Висота: 10mm Група товарів: Виделка Довжина: 210mm Колір: Сріблястий
Виделка столова OS-7486
0
19.00грн.
Столова виделка – прибор, необхідний в домашньому використанні, кафе, ресторані, на дачі і всюди, де люди можуть захотіти перекусити. Дана модель виготовлена з нержавіючої сталі, що не схильна до корозії, відрізняється міцністю і гігієнічністю. Класи..
Вид: Столові Група товарів: Виделка Колір: Сріблястий Матеріал: Метал Призначення: Універсальне
Столові прибори

Столові прибори - Найчастіші запитання

Столові прибори включають в себе виделки, ложки, ножі різних видів і функціонального призначення. Залежно від індивідуальних переваг, в них також можна включити екзотичні столові прилади, такі як палички для суші.

При виборі столових приборів, насамперед звертають увагу на матеріал. Найбільшою популярністю користуються прибори з нержавіючої сталі. Вона довговічна, стійка до механічних пошкоджень і корозії, може прослужити багато років без втрати зовнішнього вигляду. Також часто вибирають столові прибори з пластику. Тут необхідно перевірити, чи відповідає він міжнародним нормам, чи має відповідні сертифікати. Безпечний пластик можна сміливо запропонувати дітям – виробам з нього можна надати будь-якого кольору і форми, що дуже сподобається малюкам. Вибираючи столові прибори з дерева, слід уважно оглянути, наскільки якісно оброблено поверхню, адже нікому не хочеться отримати скалку в язиці або губі.

Які столові прибори купити дитині?

Дитині слід купувати столові прибори, орієнтуючись на її вік і потреби. Найменших, під час введення прикорму, краще годувати з ложечок, зроблених з харчового силікону або пластику. Малюкам від одного року можна можна запропонувати дитячі набори з комбінованих матеріалів.

Які столові прибори можна мити в посудомийній машині?

В посудомийній машині можна мити столові прибори з нержавіючої сталі і пластику. Прибори зі срібла, мельхіору, інших металевих сплавів і дерева краще вимити вручну з м'якою губкою і миючим засобом, що не містить абразиву.