Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Столовий посуд NP84

Чайний сервіз на 6 персон 17 предметів NP84SETTEA
0
990.00грн.
Чайний сервіз на шість персон. Цей сервіз виготовлений з порцеляни. Цей матеріал вважається одним з найкращих для виготовлення столового посуду. Він надзвичайно тонкий і легкий, предмети з нього навіть просвічуються на світлі. Завдяки підвищеній щіль..
Група товарів: Чайний сервіз Кількість персон: 6 Кількість предметів: 17шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Чайний сервіз на 6 персон 17 предметів NP84SETTEA-Q
1
1 199.00грн.
Чайний сервіз на шість персон, виготовлений з високоякісної порцеляни. Фарфор – один з найпопулярніших матеріалів для виготовлення посуду. Цю популярність він завоював завдяки своїй тонкості і легкості в поєднанні з надзвичайною міцністю. Він був вин..
Група товарів: Чайний сервіз Кількість персон: 6 Кількість предметів: 17шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Тарілка обідня 25,5cm NP84PL/25,5
0
139.00грн.
Обідня тарілка – необхідний предмет посуду на кожній кухні. Ця тарілка виготовлена з порцеляни, яка характеризується механічною міцністю, термічною і хімічною стійкістю. Посуд з неї відрізняється білосніжним кольором, тонкістю і вишуканістю. Тарілка ..
Вид: Обідні Група товарів: Тарілка Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Тарілка десертна 19cm NP84PL/19
0
119.00грн.
Десертна тарілка дозволить вам не тільки насолодитися смачними десертами, але і подарує естетичне задоволення. Вона виготовлена з порцеляни, яка має високу міцність, хімічну і термічну стійкість. Тарілка відрізняється чудовою білизною і особливою вит..
Вид: Десертні Група товарів: Тарілка Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Тарілка глибока 19,5cm NP84PL/19,5
0
139.00грн.
Глибока тарілка з порцеляни – якісний і вишуканий посуд, з яким ви будете насолоджуватися смачними стравами. Фарфор володіє високою механічною міцністю, термічною і хімічною стійкістю. Тарілка з цього матеріалу відрізняється гладенькою білосніжною по..
Вид: Глибокі Група товарів: Тарілка Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Столовий сервіз 6/30 NP84SET-Q
0
2 990.00грн.
Столовий сервіз на шість персон. Він виготовлений з порцеляни. Цей матеріал є одним з найбільш оптимальних для виробництва столового посуду. Він дуже тонкий і мало важить, посуд з нього навіть просвічується на світло. Внаслідок високої щільності речо..
Група товарів: Столовий сервіз Кількість персон: 6 Кількість предметів: 30шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Молочник 300ml NP84MILK/300
0
109.00грн.
Молочник використовується для сервірування святкового столу. Він виготовлений з порцеляни – одного з найпопулярніших матеріалів для виробництва столового посуду, який має механічну міцність. Вишуканий молочник відрізняється особливою білизною і тонкі..
Група товарів: Молочник Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна Об'єм: 300ml
Блюдце 14,5cm NP84PL/14,5
0
59.00грн.
Блюдце стане прекрасним доповненням святкового столу. Воно виготовлене з порцеляни, яка має механічну міцність, хімічну стійкість, термостійкість, білосніжність і мелодійну дзвінкість. Вироби з цього матеріалу завжди виглядають вишукано. Блюдце – окр..
Вид: Десертні Група товарів: Блюдце Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Блюдце 13,5cm NP84PL/13,5
0
99.00грн.
Блюдце від ТМ Lora зроблене з порцеляни. Це – один з найпопулярніших матеріалів для виготовлення посуду, адже вона має високу міцність, хімічну і термічну стійкість. Вироби з неї відрізняються тонкістю, білосніжністю і дзвінкістю. Блюдце декоровано р..
Вид: Десертні Група товарів: Блюдце Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна

Як вибрати Столовий посуд?

Саме в нашому інтернет-магазині Магазин Lora можна купити відмінної якості Столовий посуд NP84 .

На цей час у нас в наявності:

  • NP84;

Звертаємо Вашу увагу, що з таким набором параметрів, кількість даного товара залишилось 9

Також Ви можете подзвонити нам за телефоном +38 (044) 500-2-500, і наші менеджери з задоволенням проконсультують та підберуть для Вас оптимальний варіант.

Обираючи продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якості товару, а ми завжди будемо раді бачить Вас знову.

Розташування магазинів посуду Lora на мапі в Києві та по всій Україні тут. Зв'яжіться з нашими менеджерами зручним для вас способом на сторінці Контакти. Подробиці про умови доставки читайте за посиланням.

Завжди Ваш "Магазин Lora"