Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Столовий посуд NP54

Чашка 100ml загартоване скло NP54CUP2/100
0
89.00грн.
Чашка – це трохи більше, ніж просто ємність, в яку ми наливаємо каву. Це особливий елемент культури вживання кави. Об'єм цієї чашки – 100 мл – дозволяє готувати досить міцну каву. У такій чашці він швидко остигає. Біле скло внутрішньої поверхні дозво..
Група товарів: Чашки і келихи Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Загартоване скло Об'єм: 100ml
Тарілка 19cm NP54PL/19
0
149.00грн.
Тарілка чистого білого кольору, не жовтіє з часом. Легко миється. Ударостійка, оскільки виготовлена із загартованого матового скла. Загартоване матове скло – це, зазвичай, скло, яке виготовлене особливим чином. Спочатку його нагрівають до температури..
Група товарів: Тарілка Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Загартоване скло Призначення: Універсальне
Тарілка 26cm NP54PL/26
0
179.00грн.
Тарілка з фестончастим краєм. Діаметр становить 260 мм. Біла, прикрашена зображенням жовтих квітів. Обідня тарілка плоска і досить широка, призначена для других страв з птиці, риби, м'яса, або овочів. Часто при сервіруванні на неї ставлять глибоку су..
Група товарів: Тарілка Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Загартоване скло Призначення: Універсальне
Тарілка 22cm NP54PL/22
0
169.00грн.
Супова тарілка діаметром 22 см. Глибокі тарілки при сервіровці столу ставлять зверху на плоскі тарілки для других страв. Вони призначені для подачі на стіл рідких або напіврідких страв. Тарілка прикрашена просто, в повсякденному стилі: фестончастий к..
Група товарів: Тарілка Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Загартоване скло Призначення: Універсальне
Сервіз столовий NP54SETTS
0
1 899.00грн.
Столовий сервіз, виготовлений із загартованого матового скла. Головна його перевага в тому, що воно в кілька разів міцніше за звичайне скло. Коефіцієнт збереження тепла в такому посуді досить високий, він приблизно той же, що і для посуду з кістяної ..
Група товарів: Столовий сервіз Кількість персон: 6 Кількість предметів: 19шт Колір: Білий Матеріал: Загартоване скло
Набір чайних чашок NP54SETCUP1
0
599.00грн.
Набір чайних чашок із блюдцями із загартованого скла. Із зовнішнього боку вони прикрашені зображенням квітів. Мають традиційну для чаю форму – це так звана віденська чашка, яка веде своє походження від китайської іньської і, по суті, представля..
Група товарів: Чашки і келихи Кількість персон: 6 Кількість предметів: 12шт Колір: Білий Матеріал: Загартоване скло
Кавовий сервіз 12 предметів NP54SETCUP2
0
469.00грн.
Набір кавових чашок з 6 штук об'ємом 100 мл кожна дозволяє готувати досить міцну каву. У таких чашках вона довго не остигає. Біле скло внутрішньої поверхні дозволяє правильно оцінити колір кави, завдяки чому ця чашка підходить навіть для професійної ..
Група товарів: Кавовий сервіз Кількість персон: 6 Кількість предметів: 12шт Колір: Білий Матеріал: Загартоване скло
Блюдце 11,5cm NP54PL2​/11,5
0
79.00грн.
Блюдце NP54PL2​/11,5 чистого білого кольору, не жовтіє з часом, виготовлено з загартованого матового скла. Мити його легко, оскільки скло гладеньке, до нього нічого не пристає. Ударостійке. Звичайно, якщо впустити його на плитку, то воно розіб'ється,..
Вид: Десертні Група товарів: Блюдце Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Загартоване скло

Як вибрати Столовий посуд?

Саме в нашому інтернет-магазині Магазин Lora можна купити відмінної якості Столовий посуд NP54 .

На цей час у нас в наявності:

  • NP54;

Звертаємо Вашу увагу, що з таким набором параметрів, кількість даного товара залишилось 8

Також Ви можете подзвонити нам за телефоном +38 (044) 500-2-500, і наші менеджери з задоволенням проконсультують та підберуть для Вас оптимальний варіант.

Обираючи продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якості товару, а ми завжди будемо раді бачить Вас знову.

Розташування магазинів посуду Lora на мапі в Києві та по всій Україні тут. Зв'яжіться з нашими менеджерами зручним для вас способом на сторінці Контакти. Подробиці про умови доставки читайте за посиланням.

Завжди Ваш "Магазин Lora"