Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Столовий посуд NP4

Тарілка обідня 27cm NP4PL/27
0
399.00грн.
Обідня тарілка, діаметром 27 см. Ці тарілки є невід'ємною частиною будь-якої трапези. Вони призначені для других страв і закусок. Часто при сервіруванні столу на неї ставлять супову тарілку. Тарілка прикрашена двома облямівками: зовнішня – синього ко..
Вид: Обідні Група товарів: Тарілка Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна
Тарілка десертна 20,5cm NP4PL/20,5
0
259.00грн.
Тарілка десертна, діаметром 20,5 см. У таких тарілках подають десерти. Ця тарілка прикрашена товстою синьою облямівкою з графічними візерунками по зовнішньому краю і тонкої облямівкою – по внутрішньому. Вона виготовлена з кістяної порцеляни. Протягом..
Вид: Десертні Група товарів: Тарілка Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна
Тарілка глибока 23cm NP4PL/23
0
319.00грн.
Тарілка глибока столова, діаметром 23 см. Такі тарілки призначені для подачі супу та інших рідких страв. При сервіровці столу їх ставлять на плоскі тарілки для других страв і прибирають одразу після того як гості закінчать куштувати перше. Тарілка пр..
Вид: Глибокі Група товарів: Тарілка Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна
Сервіз чайний NP4SET/17
0
2 799.00грн.
Чайний сервіз на шість персон виготовлений з високоякісної порцеляни. Матеріал відрізняється міцністю, механічною і термічною стійкістю, стійкістю до різних кислот. Фарфор виготовляють шляхом високотемпературного обпалення суміші каоліну, кварцу, пол..
Група товарів: Чайний сервіз Кількість персон: 6 Кількість предметів: 17шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна
Сервіз столовий NP4SET/30
0
3 990.00грн.
Столовий сервіз виготовлений з порцеляни. Матеріал відрізняється міцністю, механічною і термічною стійкістю, стійкістю до різних кислот. Фарфор виготовляють шляхом високотемпературного обпалення суміші каоліну, кварцу, польового шпату і глини. Сервіз..
Використання в посудомийній машині: Ні Група товарів: Столовий сервіз Кількість персон: 6 Кількість предметів: 30шт Колір: Білий
Сервіз столовий NP4SET/43
0
8 990.00грн.
Столовий сервіз виготовлений з порцеляни. Матеріал відрізняється міцністю, механічною і термічною стійкістю, стійкістю до різних кислот. Фарфор виготовляють шляхом високотемпературного обпалення суміші каоліну, кварцу, польового шпату і глини. Сервіз..
Група товарів: Столовий сервіз Кількість персон: 6 Кількість предметів: 43шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Молочник 300ml NP4MILK/300
0
199.00грн.
Молочник виготовлений з порцеляни, яка відрізняється міцністю, механічною і термічною стійкістю, стійкістю до різних кислот. Матеріал виготовляють шляхом високотемпературного обпалення суміші каоліну, кварцу, польового шпату і глини. Молочник прикраш..
Група товарів: Молочник Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Об'єм: 300ml
Блюдце для соусника 20,5cm NP4PL/20,5
0
99.00грн.
Блюдце для соусника овальної форми, довжиною 205 мм. Воно прикрашене товстою синьою облямівкою, на якій нанесено орнамент золотистого кольору. Внутрішньою стороною ємності проходить тоненька облямівка синього кольору. У центрі блюдця є спеціальна виї..
Вид: Десертні Група товарів: Блюдце Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна
Блюдце 15,5cm NP4PL/15,5
0
119.00грн.
Блюдце з синім орнаментом по краях. Його діаметр становить 155 мм. Чайне блюдце – традиційний посуд для чаювання. Блюдце потрібно не тільки для того, щоб чай з чашки не капав на скатертину. Воно може стати і мініатюрною тарілочкою для випічки, цукеро..
Вид: Десертні Група товарів: Блюдце Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна

Як вибрати Столовий посуд?

Саме в нашому інтернет-магазині Магазин Lora можна купити відмінної якості Столовий посуд NP4 .

На цей час у нас в наявності:

  • NP4;

Звертаємо Вашу увагу, що з таким набором параметрів, кількість даного товара залишилось 9

Також Ви можете подзвонити нам за телефоном +38 (044) 500-2-500, і наші менеджери з задоволенням проконсультують та підберуть для Вас оптимальний варіант.

Обираючи продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якості товару, а ми завжди будемо раді бачить Вас знову.

Розташування магазинів посуду Lora на мапі в Києві та по всій Україні тут. Зв'яжіться з нашими менеджерами зручним для вас способом на сторінці Контакти. Подробиці про умови доставки читайте за посиланням.

Завжди Ваш "Магазин Lora"