Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Столовий посуд NP19

Чашка 250ml NP19CUP/250
0
99.00грн.
У цій чашці поєднуються традиції і новаторство. Традиційна низька форма чашки – це так звана віденська чашка, яка веде своє походження від китайської чашки, і являє собою, по суті, піалу з ручкою. Ручка, що має незвичайну форму, дозволяє по-новому по..
Група товарів: Чашки і келихи Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Об'єм: 250ml
Чайний сервіз на 6 персон 17 предметів NP19SETTEA
0
1 990.00грн.
Цей чайний сервіз на шість персон виготовлений з високоякісної кістяної порцеляни. Такий матеріал отримують додаванням кісткової золи в матеріал при виготовленні. Це надає йому особливих якостей: посуд має білосніжний колір, тонкі і дзвінкі стінки (п..
Використання в посудомийній машині: Ні Група товарів: Чайний сервіз Кількість персон: 6 Кількість предметів: 17шт Колір: Білий
Чайник для заварювання чаю 600ml NP19KET/600
0
229.00грн.
Цей чайник виготовлений з високоякісної кістяної порцеляни. Такий матеріал отримують завдяки додаванню золи з кісток тварин. Це надає йому особливих якостей: посуд має білосніжний колір, тонкі і дзвінкі стінки (при легкому постукуванні по них можна в..
Група товарів: Чайник заварювальний Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Об'єм: 600ml
Цукорниця NP19SUG
0
159.00грн.
Цукорниця виготовлена з високоякісної кістяної порцеляни. Такий матеріал отримують додаванням кісткової золи в матеріал під час виготовлення. Це надає йому особливих властивостей: посуд має білосніжний колір, тонкі та дзвінкі стінки (при легкому пост..
Група товарів: Цукорниця Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Серія: NP19
Молочник 160ml NP19MILK/160
0
119.00грн.
Молочник виконаний в сучасному стилі: неправильні, але плавні геометричні форми в мінімальній кількості. Молочник необхідний для класичного чаювання, щоб кожен охочий міг розбавити чай молоком. Хоча традиція чаю з молоком не надто популярна у нас, по..
Група товарів: Молочник Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Об'єм: 160ml
Блюдце 16,5cm NP19PL/16,5
0
79.00грн.
Блюдце біле, кругле, з асиметрично зміщеним центром. Діаметр – 165 мм. Це блюдце виготовлено з кістяної порцеляни. Перші згадки про кістяну порцеляну з'явилися ще в стародавньому Китаї. Там секрет її виробництва зберігали, тому європейцям довелося ви..
Вид: Десертні Група товарів: Блюдце Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна

Як вибрати Столовий посуд?

Саме в нашому інтернет-магазині Магазин Lora можна купити відмінної якості Столовий посуд NP19 .

На цей час у нас в наявності:

  • NP19;

Звертаємо Вашу увагу, що з таким набором параметрів, кількість даного товара залишилось 6

Також Ви можете подзвонити нам за телефоном +38 (044) 500-2-500, і наші менеджери з задоволенням проконсультують та підберуть для Вас оптимальний варіант.

Обираючи продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якості товару, а ми завжди будемо раді бачить Вас знову.

Розташування магазинів посуду Lora на мапі в Києві та по всій Україні тут. Зв'яжіться з нашими менеджерами зручним для вас способом на сторінці Контакти. Подробиці про умови доставки читайте за посиланням.

Завжди Ваш "Магазин Lora"