Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Наша адреса:
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Декор інтер'єр

Попільничка 16cm Зеро NGD11ASHTRAY
0
2 200.00грн.
Кришталева попільничка ТМ LORA Зеро може стати необхідним на столі предметом. Мало того – вона ще й прикрасить інтер'єр, оскільки виконана в класичному італійському стилі і інкрустована позолоченою латунню, завдяки чому має шикарний вигляд. Попільнич..
Група товарів: Попільничка Колір: Безбарвний Матеріал: Кришталь Призначення: Універсальне Серія: NGD11
Ваза Опера Люкс 25cm 242650 OPERA LUX
0
589.00грн.
Ваза Опера Люкс зроблена з прозорого скла. Її стінки виконані із застосуванням двох різних варіантів декору. Це виглядає стильно і елегантно, поза тим, не перебирає увагу на себе. Така ваза підійде під більшість інтер'єрів, але краще всього виглядати..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Скло Призначення: Універсальне Серія: Opera
Ваза Феліс 31 cm NGD80VASE
0
1 490.00грн.
Ваза – це не тільки посудина для квітів, але ще і самостійний декоративний елемент в інтер'єрі. Виготовлена вона з якісного богемського скла. Ось уже вісім століть богемське скло цінується у всьому світі, і зберігає актуальність досі. Причина цього в..
Група товарів: Ваза Колір: Золотистий Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD80
Ваза Перето 32cm NGD167VASE
0
1 069.00грн.
Декоративна ваза виготовлена з якісного богемського скла, яке відрізняється особливою чистотою, тонкістю і вишуканістю. Відоме у всьому світі богемське скло створюється вручну методом видування. Його почали виробляти ще в ХІ ст., і до сих пір зберегл..
Група товарів: Ваза Колір: Золотистий Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD167
Ваза Фоджа 32cm NGD20VASE
0
5 990.00грн.
Ваза із серії Фоджа ТМ LORA, виготовлена з іскристого кришталю італійськими майстрами. Вона прикрасить будь-який інтер'єр. Кришталь – це скло, яке містить не менше 24% окису свинцю. Подібно до коштовних каменів, він повністю проявляє свої властивості..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Кришталь Призначення: Універсальне Серія: NGD20
Ваза Перето CL 32cm NGD167VASE
0
1 069.00грн.
Декоративна ваза виготовлена з якісного богемського скла, яке відрізняється особливою чистотою, тонкістю і вишуканістю. Відоме у всьому світі богемське скло створюється вручну методом видування. Його почали виробляти ще в ХІ ст., і до сих пір зберегл..
Група товарів: Ваза Колір: Білий Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD167
Ваза Фретта 30cm NGD160VASE
0
990.00грн.
Декоративна ваза виготовлена з якісного богемського скла, яке відрізняється особливою чистотою, тонкістю і вишуканістю. Відоме у всьому світі богемське скло створюється вручну методом видування. Його почали виробляти ще в ХІ ст., і до наших днів збер..
Група товарів: Ваза Колір: Зелений Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD160
Ваза Перето GR 32cm NGD167VASE
0
1 069.00грн.
Декоративна ваза виготовлена з якісного богемського скла, яке відрізняється особливою чистотою, тонкістю і вишуканістю. Відоме у всьому світі богемське скло створюється вручну методом видування. Його почали виробляти ще в ХІ ст., і до сих пір зберегл..
Група товарів: Ваза Колір: Зелений Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD167
Ваза Перето PN 32cm NGD167VASE
0
1 069.00грн.
Декоративна ваза виготовлена з якісного богемського скла, яке відрізняється особливою чистотою, тонкістю і вишуканістю. Відоме у всьому світі богемське скло створюється вручну методом видування. Його почали виробляти ще в ХІ ст., і до сих пір зберегл..
Група товарів: Ваза Колір: Сірий Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD167
Ваза Петро CL 26cm NGD170VASE
0
1 090.00грн.
Декоративна ваза виготовлена з богемського скла, яке відрізняється особливою чистотою і тонкістю. Богемське скло створюється вручну методом видування, воно є досить міцним. Ваза має біле матове покриття з смужками золотистого кольору. Вона буде чудов..
Група товарів: Ваза Колір: Білий Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD170
Ваза Піано BK 28cm NGD79VASE
1
1 090.00грн.
Геометрично чиста і стильна ваза від ТМ LORA – це прекрасне поєднання смаку, краси і якості, яких дотримуються чеські майстри. Ваза виготовлена з відомого у всьому світі богемського скла з матовим покриттям темного кольору. Богемське скло – справжня ..
Група товарів: Ваза Колір: Чорний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD79
Ваза Піано BK 30cm NGD176VASE
0
770.00грн.
Декоративна ваза виготовлена з богемського скла, яке відрізняється вишуканістю і чистотою. Відоме у всьому світі богемське скло створюється вручну методом видування. Його почали виробляти ще в ХІ ст., і до наших днів збереглися традиції його виготовл..
Група товарів: Ваза Колір: Чорний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD176
Ваза Пікассо 30cm NGD96VASE
0
799.00грн.
Конусоподібна ваза Пікассо зроблена з чеського кришталю. Не тільки вази, а й інші вироби з чеського кришталю колись прикрашали інтер'єри розкішних особняків. Але і сьогодні цей матеріал цінується, адже з нього майстра вручну створюють справжні шедевр..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Кришталь Призначення: Універсальне Серія: NGD96
Ваза Романо 36cm NGD43VASE
0
2 490.00грн.
Ваза Романо – вишуканий посуд для квітів, виготовлений з тонкого і чистого богемського скла. Вона має оригінальну грановану форму, підійде для будь-якого дизайну інтер'єру. Ваза буде красиво виглядати в стилі мінімалізм або в класичному стилі. Якщо в..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD43
Ваза Россо 33cm NGD59VASE
0
1 590.00грн.
Ваза Россо виготовлена з червоного богемського скла, більша частина її покрита шаром фарби. Подекуди на цьому шарі розпускаються свіжі весняні квіти. Такі вишукані декоративні витвори, як ця ваза, не народжуються випадково. Їм передують пошуки багать..
Група товарів: Ваза Колір: Золотистий Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD59
Ваза Сарема Голд 28cm NGD77VASE
0
1 490.00грн.
Ваза ТМ LORA з геометричним візерунком – чудовий витвір чеських майстрів склодувної справи. Скло – з помаранчевим матовим покриттям. Така ваза подарує затишок і безтурботність, ідеально впишеться в сучасний інтер'єр. Може стати прекрасним подарунком ..
Група товарів: Ваза Колір: Золотистий Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD77
Ваза Стелла 26cm NGD71VASE
0
1 090.00грн.
Ваза ТМ LORA – це прекрасне поєднання смаку, стилю і якості. Ваза виготовлена з відомого всьому світу богемського скла з матовим покриттям білого кольору. Як декор використовується ненав'язливий золотий флористичний візерунок, завдяки чому розмістити..
Група товарів: Ваза Колір: Білий Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD71
Ваза Мідас 37cm NGD51VASE
0
1 290.00грн.
Ваза Мідас зачаровує оригінальністю форми і вишуканістю. Вона виготовлена з богемського скла, яке відрізняється особливою витонченістю і чистотою. У прозорій вазі всі квіти будуть виглядати красиво і по-особливому. Декоративна ваза прикрасить ваш буд..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD51
Ваза Тайmlес 30cm 245580
0
799.00грн.
Ваза Тайmlес виготовлена ​​з якісного прозорого скла. Її стінки декоровані витонченими поздовжніми лініями. Ваза має стійку основу, ближче до горлечка – розширюється. В ній будуть ефектно виглядати пишні букети квітів або декоративні елементи. Вона д..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Скло Призначення: Універсальне Серія: Timeless
Ваза Ноктюрн 36cm NGD54VASE
0
1 190.00грн.
Ваза Ноктюрн – це окремий витвір мистецтва, який привнесе в будинок особливі нотки. Вона прикрасить кімнату і буде мати гарний вигляд на підвіконні або столику у вітальні. Ваза виготовлена з вишуканого богемського скла, яке відрізняється витонченістю..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD54
Ваза Торос 30cm NGD91VASE
0
1 090.00грн.
Ваза Торос виготовлена з богемського скла, яке відрізняється чистотою і вишуканістю. Вона має красиву форму і нагадує розкішну крижану скульптуру. У такій вазі квіти будуть виглядати чудово. Ви будете насолоджуватися неповторною свіжістю і легкістю. ..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD91
Ваза Опера Амбер 31 cm NGD68VASE
0
1 090.00грн.
Ваза – це не тільки ємність для квітів, але ще і самостійний декоративний елемент в інтер'єрі. Виготовлена вона з якісного богемського скла. Для Чехії богемське скло є предметом національної гордості. Ось уже більше восьми століть чеські склодуви збе..
Група товарів: Ваза Колір: Золотистий Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD68
Ваза Трініті 31 cm NGD53VASE
0
699.00грн.
Ваза Трініті стане прекрасним декоративним елементом інтер'єру. Вона виготовлена з вишуканого богемського скла, яке відрізняється витонченістю і чистотою. Прозора ваза має просту класичну форму, але завдяки оригінальним візерункам набуває особливого ..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD53
Ваза Веста 31 cm NGD37VASE
0
1 190.00грн.
Ваза – функціональний елемент декору. Вона може прикрасити ваш будинок, зробити його особливим. Ваза Веста виготовлена з богемського скла, яке відрізняється тонкістю і вишуканістю. Вона має простий і в той же час цікавий дизайн. Прозорість вази підкр..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD37
Декор інтер'єр

Декор інтер'єр - Найчастіші запитання

В інтернет магазині Lora представлений декор, що здатен підкреслити інтер'єр будь-якого стильового напрямку. Найбільшою популярністю користуються вази з кришталю і богемського скла.

Як декор інтер'єру можна використовувати практично будь-які види посуду. Варто тільки пам'ятати, що вироби з кераміки, дерева і непрозорого скла роблять інтер’єр візуально більш важким. Якщо ви не переслідуєте такої мети, звертайте увагу на прозорий кришталь і тонкостінне богемське скло.

Які сучасні тенденції декору в інтер'єрі?

Головна сучасна тенденція декору в інтер'єрі – мінімалізм і функціональність. Вибираючи декоративний елемент, віддавайте перевагу простим чистим кольорам: чорному, білому та прозорому