Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Наша адреса:
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Італійські графини та глечики

Елітна колекція графинів і глечиків

Інтернет-магазин Lora з гордістю представляє вам колекцію елітних графинів і глечиків з декораціями з дорогоцінних металів.

Графин – посудина, яка призначена для сервіровки як алкогольних, так і безалкогольних напоїв. Це слово, як і сама посудина, прийшло до нас з арабської мовної групи. Там воно означало не тільки предмет кухонного посуду, а й міру об'єму. Але це було давно. Сьогодні ж графин – це витончений спосіб подати на стіл благородний напій. Він нагадує пляшку і найчастіше має подовжене горлечко і скляну, часто масивну кришку. Карафками користуються в усьому світі: напої в карафах часто можна зустріти на сторінках класичної літератури, натюрмортах, в голлівудських фільмах і радянському кіно. До слова, в СРСР графини з водою часто можна було зустріти в готельних номерах.

А що ж таке глечики? Глечик є майже те ж саме, що і графин, тільки з ручкою. Також часто глечики мають широку (а не «пляшкову», як графини) шийку і таким чином більше нагадують не пляшку, а кухоль, тільки дуже великого об'єму.

На жаль, сьогодні карафи і глеки вийшли з повсякденного вжитку і стрімко втрачають популярність. Однак, в цьому немає нічого дивного: сьогодні скляна промисловість розвинена настільки, що практично будь-який виробник напоїв може дозволити собі не просто купити скляну тару, а спроектувати її дизайн таким чином, що споживач вважатиме таку пляшку гідною прикрасою столу. Але елітна колекція графинів Lora – абсолютно окремий випадок. І ось чому:

  • наші карафи і глеки виготовлені з високоякісного італійського скла. Італійське скло – єдиний одвічний конкурент відомого богемського скла на світовому ринку;
  • незважаючи на те, що богемське скло є рівносильним конкурентом італійському за якістю, першість по красі і складності прикрас належить італійському склу;
  • елітна колекція графинів і глечиків Lora виготовлена в околицях Флоренції – одного з двох найбільших центрів виробництва скла в Італії;
  • всі вироби цієї колекції розписані флорентійськими майстрами вручну;
  • для нанесення орнаменту використовуються дорогоцінні метали: 24-каратне золото, платина, срібло, а також латунь і дорогі спеціальні фарби.

Колекція елітних графинів і глечиків є гордістю нашого магазину. Безсумнівно, такий витвір мистецтва прикрасить вашу урочисту вечерю або званий вечір.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре