Меню
Час роботи магазину:
  • Пн - Пт: 09:00 - 20:00
  • Сб. - Нд: 10:00 - 20:00

Топ каталог посуду

У топ-каталозі для вашої зручності зібрані найякісніші та популярні товари. Тут ви можете знайти келихи і графини, підноси, вази, ножі та інше приладдя для кухні.

  

Келихи і графини TM Lora виготовлені з високоякісного скла. Келихи чеських і словацьких виробників виготовлені з знаменитого богемського скла, яке по праву вважається одним з кращих в світі протягом вже майже дев'яти століть. Основним конкурентом богемського скла є італійське скло. В інтернет-магазині Lora представлений широкий вибір елітних келихів і графинів з італійського скла. Флорентійські майстри вручну розписують ці келихи 24-каратним золотом та іншими дорогоцінними металами. Також в нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір графинів і келихів з кришталю і кристалина або кришталевого скла. Вироби з цього кришталю коштують недешево, але цей матеріал цінується за свої якості: підвищену щільність і вагу, красиву «гру світла» в гранях, яка є результатом того, що кришталь має високий коефіцієнт заломлення світла в порівнянні зі склом. Купуючи келихи, найголовніше, що потрібно врахувати – це власні смакові переваги, адже келихи і стакани найкраще вибирати під конкретний напій. Для червоного вина підійдуть широкі келихи великого об’єму, а для білого – вужчі, на високій ніжці. Келихи для шампанського допомагають якомога довше зберегти в напої бульбашки вуглекислого газу. Пивні келихи теж будуть відрізнятися, в залежності від властивостей і смакових якостей напою.

  

Італійські таці

Італійські підноси з нержавіючої сталі

Італійські келихи

Келихи з італійського скла і кришталю

Керамічні ножі

Керамічні ножі - екологічність і якість

З тих же матеріалів, що і келихи, виготовлені вази TM Lora. Умовно поняття «вази» можна розділити на дві категорії: декоративні квіткові вази і вази для цукерок або фруктів. Останні називаються відповідно – цукерниці і фруктовниці. Вази для квітів бажано вибирати таким чином, щоб вони підходили до інтер'єру. Втім, в інтернет-магазині Lora представлена ​​ціла лінія універсальних ваз, які підійдуть практично куди завгодно. Цукерниці і фруктовниці часто плутають, і не дарма – вони дуже схожі між собою. Єдине, чим відрізняється цукерниця від фруктовниці – це обсяг. Фруктовниці, зазвичай, більші за розміром, їх роблять такими для того, щоб вони вміщали три яблука середніх розмірів.

Італійські підноси ТМ Lora – це втілена витонченість та італійський шарм. Відшліфована першокласна нержавіюча сталь виглядає дивовижно навіть без додаткових прикрас. Підноси не плоскі, більшість з них має складні елегантні лінії. У поєднанні з віртуозним гравіюванням і дорогими прикрасами, вони відсилають до Ренесансу. Малюнок відрізняється ще більшою складністю і непередбачуваністю форм, ніж сама таця. У ньому переважають флористичні теми, що також типово для стилю бароко. Підноси можуть бути декоровані золотистим гравіюванням, матовими елементами або якісною фарбою. Матеріал, з якого виготовлені підноси – нержавіюча сталь з вмістом хрому та нікелю 18/10 відповідно. Така сталь вважається кращою з довгого списку марок нержавіючої сталі для виготовлення посуду.

В інтернет-магазині Lora представлений широкий вибір керамічних ножів. Це ножі, які виготовлені з особливою кераміки – сплаву на основі діоксиду цирконію, що є одним з найбільш тугоплавких оксидів металів, він використовується в стоматології, для обробки твердих каменів в ювелірній справі і навіть при створенні космічних кораблів. Керамічні ножі Lora мають масу переваг над своїми сталевими побратимами. Наприклад, їх леза твердіші, тому керамічні ножі не схильні до корозії. Також їх не потрібно точити. Крім того, лезо керамічного ножа є хімічно нейтральним, воно не окисляє продукти, завдяки чому, наприклад, яблука не так швидко чорніють після того як їх розрізали таким ножем.

Порцелянові сервізи

Порцелянові сервізи - міцність і краса

Італійські тарілки і блюда

Елітні блюда і тарілки з Італії

Італійські графини та глечики

Грфіни і глечики з італійського скла

Також в магазині Lora можна купити звичні сталеві ножі і масу інших кухонного приладдя, наприклад обробні дошки. Обробні дошки Lora виробляються на території України з екологічно чистої деревини ясена. Вибір саме цієї породи дерева для виготовлення обробних дощок пояснюється його властивостями: ясен має велику міцність на вигин і розрив, що не дає утворюватися на поверхні дошки слідах від ріжучих кромок ножів. Крім цього ясен - тверда і стійка до зносу деревина. Незважаючи на все це, ясен еластичний, що дозволяє зберігати ріжучу кромку ножа гострою довше. Фахівці рекомендують мати кілька обробних дощок на кухні, та й з точки зору звичайної логіки це виправдано, адже різати на одній і тій же дошці сире м'ясо і овочі для салату - негігієнічно. А цибулю, наприклад, краще і зовсім не різати на дерев'яній дошці, тому що дерево вбирає його запах, від якого потім дуже важко позбутися. Втім, якщо виділити дошку спеціально для лука, нічого страшного в цьому немає.

Серед іншого кухонного приладдя в інтернет-магазині Lora ви можете знайти масу корисних на будь-якій кухні речей. Наприклад, силіконові пензлики і килимки для випічки різноманітних форм і розмірів, прихватки і рукавиці, терки, штопори, молотки для відбивних, преси для часнику, ємності для зберігання спецій і сипучих продуктів, ступки з маточки і млини для спецій, хлібниці і багато іншого. Ми впевнені, що наш топ каталог може допомогти вам знайти те, що ви шукаєте для своєї кухні і сподіваємося, що ви залишитеся задоволені своїми покупками.

  

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре