Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Наша адреса:
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Столові сервізи Lora

Порцеляновий столовий сервіз.

Не варто шукати в фарфоровому столовому сервізі практичність. Перш за все, це прикраса трапези, частина інтер'єру. Саме тому, вибираючи столовий сервіз, потрібно, перш за все, орієнтуватися саме на приміщення, де він буде стояти, де його будуть використовувати.

Традиційно склалося так, що порцеляновий сервіз є предметом, що вказує на певний соціальний статус. І хоча часи, коли сервіз був в статусі «must have» для кожної забезпеченої сім'ї, пройшли, народна любов до нього все ще не згасла. Воно й не дивно. Сервіз – це оркестр, учасники якого зіграні, згуртовані і доповнюють один одного. Всі предмети сервізу обов'язково повинні бути виконані в одному стилі, кольоровій гамі, їх розміри повинні відповідати один одному. Наприклад, якщо обсяг супової тарілки становить 350 грам, то супниця в сервізі на 12 персон повинна бути об’ємом як мінімум 4 літри. У столовому сервіз на 6 персон може бути від 36 до 300 предметів. Все залежить від кулінарних уподобань його власників, оскільки, скажімо, соусник потрібен далеко не кожному, як і тарілочка для устриць.

Але чому ж цінний фарфор? Чому рецепт цього матеріалу був предметом полювання кращих умів Європи протягом кількох століть? Найголовніше – це його міцність і пластичність при виготовленні посуду. Міцність дозволяє робити посуд з дуже тонкими стінками, а пластичність – надавати йому складних форм, що неможливо з керамікою. У підсумку виходить тонкий, витончений посуд. Це враження витонченості посилюється тим, що його стінки просвічуються на світло. До того ж. якщо легко вдарити фарфорову посудину металевою ложечкою, буде чутно довге мелодійне звучання.

В обідніх сервізах Lora зібрано тільки найнеобхідніше. Зазвичай, це три види тарілок, чашки, соусник, супниця, молочник, перечниця, сільничка, салатники, блюда. Однак, від сервізу до сервізу список предметів може змінюватися, тому необхідно уважно читати характеристики товарів. Як було сказано вище, вибираючи сервіз, потрібно орієнтуватися на те приміщення і місце (шафа, букет, сервант), де він буде стояти і місце, де його будуть використовувати.

Більшість сервізів Lora є універсальними. Але будьте уважні, адже деякі сервізи можуть не вписатися в інтер'єр і дисонувати з ним. Якщо у вас виникають будь-які сумніви з цього приводу, не соромтеся задавати питання через e-mail, по телефону або безпосередньо консультантам в магазині.

Назад

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре