Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Столовий посуд NP82

Чайний сервіз на 6 персон 15 предметів NP82SETTEA
0
3 399.00грн.
Чайний сервіз на шість персон, виготовлений з високоякісної порцеляни. Фарфор – один з найбільш популярних матеріалів для виробництва посуду. Він завоював цю популярність завдяки своїй незвичайній тонкості і легкості в поєднанні з незвичайною м..
Група товарів: Чайний сервіз Кількість персон: 6 Кількість предметів: 15шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Чайник для заварювання чаю 1600ml NP82KET/1600
0
759.00грн.
Порцеляновий чайник об'ємом 1,6 л. Фарфор вважається одним з найкращих матеріалів для виготовлення столового посуду. Він надзвичайно тонкий і легкий, предмети навіть просвічуються на світло. Завдяки підвищеній щільності матеріалу вироби з порцеляни д..
Група товарів: Чайник заварювальний Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна Об'єм: 1600ml
Тарілка глибока 20,5cm NP82PL/23
0
319.00грн.
Супова тарілка, діаметр – 20,5 см. Ця тарілка виготовлена з порцеляни. Порцеляна завоювала свою популярність кілька століть назад, проте не втратила її і в XXI столітті. Це обумовлено надзвичайними властивостями матеріалу: фарфор дуже міцний, що дозв..
Вид: Глибокі Група товарів: Тарілка Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Столовий сервіз 6/23 NP82SET
0
5 599.00грн.
Столовий сервіз на шість персон. Він виготовлений з порцеляни найвищої якості. Фарфор – один з найбільш популярних матеріалів для виробництва столового посуду. Незважаючи на відносну дорожнечу, він завоював цю популярність і утримує її протягом декіл..
Група товарів: Столовий сервіз Кількість персон: 6 Кількість предметів: 23шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Цукорниця 250ml NP82SUG/270
0
339.00грн.
Порцелянова цукорниця. Порцеляна дуже міцна, що дозволяє робити вироби з цього матеріалу настільки тонкими, що вони навіть просвічуються на світлі. Якщо взяти фарфоровий виріб за краєчок і легенько стукнути його металевим предметом, наприклад ложкою,..
Група товарів: Цукорниця Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна Об'єм: 250ml
Набір чайних чашок з блюдцями NP82SETTEA 2+2
0
839.00грн.
Набір чайних чашок з блюдцями на дві персони. Цей набір складається з двох пар. Всі предмети виготовлені з порцеляни. Порцеляна – дуже міцна, що дозволяє виготовляти вироби з цього матеріалу настільки тонкими, що вони навіть просвічуються на св..
Група товарів: Чашки і келихи Кількість персон: 2 Кількість предметів: 4шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Набір чайних чашок з блюдцями NP82SETTEA 4+4
0
1 299.00грн.
Набір чайних чашок з блюдцями на чотири персони. Виготовлений з порцеляни високої якості. Цей матеріал – один з найбільш популярних для виготовлення столового посуду. Попри дорожнечу, він заслужив цю популярність і утримує її протягом багатьох ..
Група товарів: Чашки і келихи Кількість персон: 4 Кількість предметів: 8шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Набір чайних чашок з блюдцями NP82SETTEA
0
1 990.00грн.
Набір чайних чашок з блюдцями на шість персон виготовлений з порцеляни, яка вважається одним з найкращих матеріалів для столового посуду. Вона надзвичайно тонка і легка, предмети з неї навіть просвічуються на світло. Завдяки підвищеній щільності мате..
Група товарів: Чашки і келихи Кількість персон: 6 Кількість предметів: 12шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Кавовий сервіз 4/8 NP82SETCOF
1
1 699.00грн.
Кавовий набір на чотири персони. Матеріал – порцеляна високої якості. Посуд з порцеляни роблять протягом багатьох століть, проте він до цих пір не втратив своєї популярності, незважаючи навіть на досить високу ціну. Це обумовлено тим, що порцеляна са..
Група товарів: Кавовий сервіз Кількість персон: 4 Кількість предметів: 8шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Кавовий сервіз 6/12 NP82SETCOF
0
2 199.00грн.
Набір кавових чашок з блюдцями виготовлений з порцеляни – одного з найпопулярніших матеріалів для виробництва посуду. Він розрахований на 6 персон і складається з 12 предметів: шести чашок і шести блюдець. Елементи набору прикрашені візерунком золоти..
Група товарів: Кавовий сервіз Кількість персон: 6 Кількість предметів: 12шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Блюдце NP82PL
0
199.00грн.
Блюдце NP82PL декоровано геометричним орнаментом і позолотою. Воно виготовлене з якісної білої порцеляни, тому на ньому так добре виглядає триколірний декор, що включає золотисту, сіру та жовту фарби. Блюдце має класичну круглу форму, діаметр – 15 см..
Вид: Десертні Використання в посудомийній машині: Так Група товарів: Блюдце Діаметр: 150mm Кількість предметів: 1шт

Як вибрати Столовий посуд?

Саме в нашому інтернет-магазині Магазин Lora можна купити відмінної якості Столовий посуд NP82 .

На цей час у нас в наявності:

  • NP82;

Звертаємо Вашу увагу, що з таким набором параметрів, кількість даного товара залишилось 11

Також Ви можете подзвонити нам за телефоном +38 (044) 500-2-500, і наші менеджери з задоволенням проконсультують та підберуть для Вас оптимальний варіант.

Обираючи продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якості товару, а ми завжди будемо раді бачить Вас знову.

Розташування магазинів посуду Lora на мапі в Києві та по всій Україні тут. Зв'яжіться з нашими менеджерами зручним для вас способом на сторінці Контакти. Подробиці про умови доставки читайте за посиланням.

Завжди Ваш "Магазин Lora"