Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Столовий посуд NP6

Тарілка обідня 27cm NP6PL/27
0
529.00грн.
Тарілка обідня з квітковим орнаментом по краю. Діаметр становить 270 мм. Обідня тарілка плоска і досить широка, призначена для других страв з птиці, риби, м'яса, або овочів. Часто при сервіруванні на неї ставлять глибоку супову тарілку. Це один з най..
Вид: Обідні Група товарів: Тарілка Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна
Тарілка десертна 20cm NP6PL/20
0
259.00грн.
Тарілка десертна з квітковим орнаментом по краю. Діаметр становить 200 мм. Матеріал цієї тарілки – кістяний фарфор. Вперше кістяний фарфор з'явився ще в стародавньому Китаї, де за особливі властивості – тонкість, яка сягнула прозорості – його назвали..
Вид: Десертні Група товарів: Тарілка Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна
Соусник 300ml NP6BOAT/300
0
169.00грн.
Зручність соусника залежить в основному від його форми і розмірів. Підливи має бути багато, тому об'єм в триста мілілітрів ідеально підходить. Сучасний соусник простіший свого історичного побратима. Однак, він не втратив своєї елегантності і чарівнос..
Група товарів: Соусник Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Об'єм: 300ml
Сервіз столовий NP6SETTS
0
8 699.00грн.
Столовий сервіз з порцеляни – матеріалу, який відрізняється міцністю, механічною і термічною стійкістю, стійкістю до різних кислот. Фарфор виготовляють шляхом високотемпературного обпалення суміші каоліну, кварцу, польового шпату і глини. Сервіз розр..
Використання в посудомийній машині: Ні Група товарів: Столовий сервіз Кількість персон: 6 Кількість предметів: 42шт Колір: Білий
Цукорниця NP6SUG
0
219.00грн.
Цукорниця з кістяної порцеляни – матеріалу, який за свої властивості отримав безліч прізвиськ: королівський фарфор, біле золото. Цей вид порцеляни отримав свою назву не просто так – під час виготовлення в нього додають порошок з кісток тварин, що над..
Група товарів: Цукорниця Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Серія: NP6
Салатник 15cm NP6SLT/15
0
269.00грн.
Салатник годиться не тільки для подачі салатів. У ньому можна подавати оливки, корнішони, салати або морозиво. Зроблений він з кістяної порцеляни. Вперше кістяний фарфор з'явився ще в стародавньому Китаї, де за особливі властивості – тонкість, яка до..
Група товарів: Салатник Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Серія: NP6
Салатник 23cm NP6SLT/23
0
399.00грн.
Салатник у вигляді неглибокого конуса. Салатник – білий, зовні прикрашений сріблястим рослинним орнаментом. Діаметр становить 230 мм. У ньому можна подавати оливки, корнішони, салати або навіть морозиво. У будинку просто необхідно мати хоча б кілька ..
Група товарів: Салатник Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Серія: NP6
Молочник 250ml NP6MILK/250
0
169.00грн.
Молочник виготовлений з кістяної порцеляни. Вперше кістяна порцеляна з'явилася ще в стародавньому Китаї, де за особливі властивості – тонкість, яка сягнула прозорості – її назвали «яєчною шкаралупою». Китайці берегли свій секрет, і в Європі його дове..
Група товарів: Молочник Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Об'єм: 250ml
Блюдце для соусника 21,5cm NP6PL/21,5
0
89.00грн.
Блюдце для соусника з квітковим орнаментом по краю. Довжина становить 215 мм. Виготовлене блюдце з кістяного порцеляни, який за свої особливі естетичні властивості отримав найменування королівської порцеляни або білого золота. Всі інгредієнти кістяно..
Вид: Десертні Група товарів: Блюдце Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна
Блюдце 15,5cm NP6PL/15,5
0
109.00грн.
Блюдце з квітковим орнаментом по краю. Діаметр становить 155 мм. Чайне блюдце – традиційний посуд для чаювання. Блюдце потрібно не тільки для того, щоб чай з чашки не капав на скатертину. Воно може стати і мініатюрною тарілочкою для випічки, цукерок ..
Вид: Десертні Група товарів: Блюдце Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна
Блюдо 36cm NP6DSH/36
0
529.00грн.
Блюдо з квітковим орнаментом по краю. Довжина становить 360 мм. Це блюдо виготовлене з кістяної порцеляни. Вперше кістяний фарфор з'явився ще в стародавньому Китаї, де за тонкість, яка сягнула прозорості, його назвали яєчною шкаралупою. Китайці берег..
Висота: 25mm Група товарів: Блюдо Довжина: 360mm Кількість предметів: 1шт Колір: Білий
Блюдо 30cm NP6DSH/30
0
439.00грн.
Блюдо з квітковим орнаментом по краю. Довжина становить 300 мм. Це блюдо виготовлено з кістяної порцеляни. Вперше кістяний фарфор з'явився ще в стародавньому Китаї, де за особливі властивості тонкість, яка сягнула прозорості його назвали яєчною шка..
Висота: 25mm Група товарів: Блюдо Довжина: 300mm Кількість предметів: 1шт Колір: Білий

Як вибрати Столовий посуд?

Саме в нашому інтернет-магазині Магазин Lora можна купити відмінної якості Столовий посуд NP6 .

На цей час у нас в наявності:

  • NP6;

Звертаємо Вашу увагу, що з таким набором параметрів, кількість даного товара залишилось 12

Також Ви можете подзвонити нам за телефоном +38 (044) 500-2-500, і наші менеджери з задоволенням проконсультують та підберуть для Вас оптимальний варіант.

Обираючи продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якості товару, а ми завжди будемо раді бачить Вас знову.

Розташування магазинів посуду Lora на мапі в Києві та по всій Україні тут. Зв'яжіться з нашими менеджерами зручним для вас способом на сторінці Контакти. Подробиці про умови доставки читайте за посиланням.

Завжди Ваш "Магазин Lora"