Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Столовий посуд NP3

Чайник для заварювання чаю 1700ml NP3KET/1700
0
539.00грн.
Чайник виконаний в класичному англійському стилі. Саме такими високими є традиційні чайники Туманного Альбіону. Це заварювальний фарфоровий чайник на 1700 мл. Основний колір – білий. Прикрашений золотистим візерунком. Має класичну круглу форму. Цей ч..
Група товарів: Чайник заварювальний Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Об'єм: 1700ml
Тарілка обідня 27cm NP3PL/27
0
399.00грн.
Тарілка обідня з золотистим орнаментом по краю. Діаметр – 270 мм. Обідня тарілка плоска і досить широка, призначена для других страв з птиці, риби, м'яса, або овочів. Часто при сервіруванні на неї ставлять глибоку супову тарілку. Це один з найважливі..
Вид: Обідні Група товарів: Тарілка Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна
Тарілка десертна 20,5cm NP3PL/20,5
0
299.00грн.
Десертна тарілка діаметром 20,5 см. Такі тарілки призначені для подачі десертів, наприклад тортів, пирогів, фруктів або ягід, фруктових каш. Тарілка білого кольору, прикрашена тонкими золотистими облямівками, тонким золотистим орнаментом і ледь поміт..
Вид: Десертні Група товарів: Тарілка Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна
Тарілка глибока 23cm NP3PL/23
0
299.00грн.
Глибока столова тарілка діаметром 23 см. У подібних тарілках подають суп або інші страви рідкої консистенції. При сервіровці столу їх ставлять на тарілки для других страв і прибирають одразу ж, коли покінчено з першою. Ця тарілка виконана в звичному ..
Вид: Глибокі Група товарів: Тарілка Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна
Сервіз чайний NP3SET/17
0
2 699.00грн.
Чайний сервіз виготовлений з кістяної порцеляни. Саме завдяки цьому матеріалу перші сервізи і набули такого широкого поширення. Винайдений в Китаї в XIV столітті, він і до цього дня не втратив своєї популярності, а за особливі якості його називають к..
Група товарів: Чайний сервіз Кількість персон: 6 Кількість предметів: 17шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна
Сервіз столовий NP3SET/30
0
5 599.00грн.
Столовий сервіз виготовлений з порцеляни. Матеріал відрізняється міцністю, механічною і термічною стійкістю, стійкістю до різних кислот. Фарфор виготовляють шляхом високотемпературного обпалення суміші каоліну, кварцу, польового шпату і глини. Сам се..
Група товарів: Столовий сервіз Кількість персон: 6 Кількість предметів: 30шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Сервіз столовий NP3SET/43
0
7 990.00грн.
Столовий сервіз виготовлений з порцеляни. Матеріал відрізняється міцністю, механічною і термічною стійкістю, стійкістю до різних кислот. Фарфор виготовляють шляхом високотемпературного обпалення суміші каоліну, кварцу, польового шпату і глини. Сам се..
Група товарів: Столовий сервіз Кількість персон: 6 Кількість предметів: 43шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Молочник 300ml NP3MILK/300
0
159.00грн.
Молочник виконаний в стилі, близькому до англійських традицій: трохи витягнута форма, мінімум декору – золотиста облямівка зі скромними, ледве помітними графічними прикрасами. Молочник – постійний атрибут чайних сервізів, він потрібний для того, щоб ..
Група товарів: Молочник Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Об'єм: 300ml

Як вибрати Столовий посуд?

Саме в нашому інтернет-магазині Магазин Lora можна купити відмінної якості Столовий посуд NP3 .

На цей час у нас в наявності:

  • NP3;

Звертаємо Вашу увагу, що з таким набором параметрів, кількість даного товара залишилось 8

Також Ви можете подзвонити нам за телефоном +38 (044) 500-2-500, і наші менеджери з задоволенням проконсультують та підберуть для Вас оптимальний варіант.

Обираючи продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якості товару, а ми завжди будемо раді бачить Вас знову.

Розташування магазинів посуду Lora на мапі в Києві та по всій Україні тут. Зв'яжіться з нашими менеджерами зручним для вас способом на сторінці Контакти. Подробиці про умови доставки читайте за посиланням.

Завжди Ваш "Магазин Lora"