Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Столовий посуд NP14

Чашка 200ml NP14CUP/200
0
99.00грн.
Традиційна низька форма чашки – це так звана віденська чашка, яка веде своє походження від китайської чашки, і є, по суті, піалою з ручкою. З такої чашки найкраще пити чай влітку – завдяки формі і невеликому розміру, чай швидко остигає. А білий колір..
Група товарів: Чашки і келихи Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Об'єм: 200ml
Чайний сервіз на 6 персон 17 предметів NP14SETTEA
0
1 699.00грн.
Чайний сервіз на 6 персон NP14SETTEA з кістяної порцеляни – це посуд преміумкласу. Він виготовлений з матеріалу, який за свої якості отримав інші назви: королівська порцеляна, біле золото. При виготовленні в нього додають кістковий порошок, що ..
Використання в посудомийній машині: Ні Група товарів: Чайний сервіз Кількість персон: 6 Кількість предметів: 17шт Колір: Білий
Чайник для заварювання чаю 1000ml NP14KET/1000
0
199.00грн.
Чайник виготовлений з кістяної порцеляни – матеріалу, який також називають королівською порцеляною та білим золотом. Цей вид порцеляни отримав свою назву не випадково – при виготовленні в неї додають золу з кісток тварин, що надає їй особливих власти..
Група товарів: Чайник заварювальний Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Об'єм: 1000ml
Цукорниця NP14SUG
0
159.00грн.
Цукорниця виготовлена з кістяної порцеляни – матеріалу, який за свої властивості отримав багато прізвиськ: королівський фарфор, біле золото. Цей вид порцеляни отримав свою назву не просто так – під час виготовлення в неї додають порошок з кісток твар..
Група товарів: Цукорниця Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Серія: NP14
Молочник 250ml NP14MILK/250
0
149.00грн.
Молочник виконаний в сучасному стилі з елементами хай-тек: відсутній розпис, переважають майже правильні геометричні форми, прямі лінії, максимум ергономіки та функціоналу. Молочник – постійний атрибут чайних сервізів, він потрібний для того, щоб кож..
Група товарів: Молочник Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Об'єм: 250ml
Блюдце 13cm NP14PL/13
0
99.00грн.
Блюдце біле, прямокутної форми. Довжина – 130 мм. Блюдце виготовлено з кістяної порцеляни. Вперше цей матеріал з'явився в стародавньому Китаї, де за особливі властивості – тонкість, яка сягала прозорості – його назвали «яєчною шкаралупою». Китайці бе..
Вид: Десертні Група товарів: Блюдце Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна

Як вибрати Столовий посуд?

Саме в нашому інтернет-магазині Магазин Lora можна купити відмінної якості Столовий посуд NP14 .

На цей час у нас в наявності:

  • NP14;

Звертаємо Вашу увагу, що з таким набором параметрів, кількість даного товара залишилось 6

Також Ви можете подзвонити нам за телефоном +38 (044) 500-2-500, і наші менеджери з задоволенням проконсультують та підберуть для Вас оптимальний варіант.

Обираючи продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якості товару, а ми завжди будемо раді бачить Вас знову.

Розташування магазинів посуду Lora на мапі в Києві та по всій Україні тут. Зв'яжіться з нашими менеджерами зручним для вас способом на сторінці Контакти. Подробиці про умови доставки читайте за посиланням.

Завжди Ваш "Магазин Lora"