Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Столовий посуд NP13

Чашка 100ml NP13CUP/100
0
89.00грн.
Чашка – це трохи більше, ніж просто ємність в яку ми наливаємо каву. Це особливий елемент культури вживання кави. Об'єм цієї чашки – 100 мл – дозволяє готувати досить міцний напій. У такій чашці він довго не остигає. Білий фарфор дозволяє правильно о..
Група товарів: Чашки і келихи Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Об'єм: 100ml
Чайний сервіз на 6 персон 17 предметів NP13SETTEA
0
1 199.00грн.
Чайний сервіз на шість персон виконаний з високоякісної кістяної порцеляни. Такий матеріал отримують шляхом додавання кісткового порошку. Ця технологія виготовлення надає посуду особливі властивості: сліпуче-білий колір і тонкість. Такий фарфор назив..
Використання в посудомийній машині: Ні Група товарів: Чайний сервіз Кількість персон: 6 Кількість предметів: 17шт Колір: Білий
Чайник для заварювання чаю 700ml NP13KET/700
0
239.00грн.
Чайник в сучасному стилі. За формою його елементи нагадують квіти – хвилясті верхні краї і характерна форма чаші. Це враження підтверджується ручкою кришечки у вигляді метелика. Абсолютно відсутній розпис, щоб не відволікати увагу від форми. Виготовл..
Група товарів: Чайник заварювальний Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Об'єм: 700ml
Цукорниця NP13SUG
0
119.00грн.
Цукорниця виконана з високоякісного кістяної порцеляни, одержуваної шляхом додавання до глини порошку з кісток тварин. Це надає посуду особливих властивостей. Цей вид порцеляни прозвали білим золотом. Цукорниця виконана в сучасному стилі. За формою ї..
Група товарів: Цукорниця Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Серія: NP13
Молочник 200ml NP13MILK/200
0
139.00грн.
Молочник виконаний в сучасному стилі. Його форми мають щось спільне з квітами – чаша, схожа на бутон з хвилястими верхніми краями і гостра, схожа на листочок, ручка. Абсолютно відсутній розпис, щоб не відволікати уваги від форми. Молочник – постійний..
Група товарів: Молочник Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна Об'єм: 200ml
Блюдце 12,5cm NP13PL/12,5
0
89.00грн.
Блюдце біле з хвилястими краями. Діаметр 125 мм. Блюдце використовують для того, щоб не забруднити скатертину. Але цим його застосування не обмежується. Його можна використовувати і як невелику тарілочку для цукерок, печива, тістечок та інших солодощ..
Вид: Десертні Група товарів: Блюдце Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна

Як вибрати Столовий посуд?

Саме в нашому інтернет-магазині Магазин Lora можна купити відмінної якості Столовий посуд NP13 .

На цей час у нас в наявності:

  • NP13;

Звертаємо Вашу увагу, що з таким набором параметрів, кількість даного товара залишилось 6

Також Ви можете подзвонити нам за телефоном +38 (044) 500-2-500, і наші менеджери з задоволенням проконсультують та підберуть для Вас оптимальний варіант.

Обираючи продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якості товару, а ми завжди будемо раді бачить Вас знову.

Розташування магазинів посуду Lora на мапі в Києві та по всій Україні тут. Зв'яжіться з нашими менеджерами зручним для вас способом на сторінці Контакти. Подробиці про умови доставки читайте за посиланням.

Завжди Ваш "Магазин Lora"