Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Столовий посуд Natural

Чашка з блюдцем NAT Ivory 250ml
0
159.00грн.
Чашка NAT.Ivory зроблена з повагою до користувача. Її матеріал термостійкий, повністю безпечний для здоров'я. У неї гладенька поверхня, її приємно тримати в руці. У комплекті йде блюдце. Колір білий, однотонний, без зайвих візерунків і декору. Може в..
Висота: 120mm Група товарів: Чашки і келихи Довжина: 110mm Кількість предметів: 2шт Колір: Сірий
Чашка з блюдцем NAT Olive 250cm
0
159.00грн.
Чашка серії NATURAL зроблена з турботою про користувача. Її матеріал термостійкий, повністю безпечний для здоров'я. У неї гладенька поверхня, її приємно тримати в руці. У комплекті йде блюдце. Колір оливковий, однотонний, без зайвих візерунків і деко..
Висота: 75mm Група товарів: Чашки і келихи Довжина: 85mm Кількість предметів: 2шт Колір: Сірий
Чашка з блюдцем NATURAL Bordo
0
239.00грн.
Чашка NATURAL виготовлена кераміки високої якості. Вона стійка до подряпин, потертостей. Продається з блюдцем, разом з яким утворює чайну або кавову пару. Чашка і блюдце виконані в одному стилі: однотонний бордовий колір, гладенька поверхня без малюн..
Висота: 75mm Група товарів: Чашки і келихи Довжина: 85mm Кількість предметів: 2шт Колір: Бордовий
Сервірувальна тарілка NAT Ivory 32cm
0
299.00грн.
Тарілка NATURAL використовується для сервірування столу, з її допомогою легше подавати на стіл і забирати страви. Її зручно використовувати для того, щоб розміщувати чашки з гарячим бульйоном і креманки. Гості можуть залишати на ній столові прилади. ..
Висота: 35mm Група товарів: Тарілка Довжина: 320mm Кількість предметів: 1шт Колір: Сірий
Мілка тарілка NAT Olive 26,5cm
0
119.00грн.
Керамічний посуд давно користується популярністю: він термостійкий, не вбирає запаху їжі, безпечний для здоров'я. Тарілка NAT.Olive виготовлена з високоякісної кераміки чеського бренду Banquet. Призначена для домашнього використання. Виконана в однот..
Висота: 45mm Група товарів: Тарілка Довжина: 265mm Кількість предметів: 1шт Колір: Сірий
Мілка тарілка NAT Bordo 26,5cm
0
179.00грн.
Тарілка NATURAL стійка до подряпин, потертостей, за міцністю істотно перевершує тефлон. Виготовлена з високоякісної кераміки. Придатна для використання в умовах високих і низьких температур: в ній можна розігрівати їжу в мікрохвильовій печі, ставити ..
Висота: 35mm Група товарів: Тарілка Довжина: 265mm Кількість предметів: 1шт Колір: Бордовий
Мілка тарілка NAT Ivory 26,5cm
0
119.00грн.
У тарілки NAT.Ivory простий дизайн, вона підійде для подачі холодних і гарячих страв. Поверхня – гладенька, має білий колір, без орнаменту. Зроблена з кераміки – традиційного матеріалу для виготовлення посуду, який не вбирає запах їжі. Її легко мити ..
Висота: 35mm Група товарів: Тарілка Довжина: 265mm Кількість предметів: 1шт Колір: Сірий
Десертна тарілка NAT Olive 20cm
0
99.00грн.
Керамічний посуд термостійкий, не вбирає запаху їжі і безпечний для здоров'я, тому давно користується популярністю. Десертна тарілка NAT.Olive виготовлена з високоякісної кераміки чеського бренду Banquet. Призначена для домашнього використання. Викон..
Вид: Десертні Висота: 35mm Група товарів: Тарілка Довжина: 200mm Кількість предметів: 1шт
Десертна тарілка NAT Bordo 20cm
0
139.00грн.
Тарілка NATURAL призначена для подачі десертів. має гладеньку поверхню без візерунків. Завдяки універсальному дизайну, придатна для щоденного домашнього використання або для сервірування святкового столу. Виготовлена з високоякісної кераміки. Виконан..
Вид: Десертні Висота: 35mm Група товарів: Тарілка Довжина: 200mm Кількість предметів: 1шт
Десертна тарілка NAT Ivory 20cm
0
89.00грн.
Тарілка NAT.Ivory має білий колір, гладеньку поверхню без візерунків. Призначена для подачі десертів. Завдяки універсальному дизайну, придатна для щоденного домашнього користування або для сервірування святкового столу. Виготовлена з високоякісної ке..
Вид: Десертні Висота: 35mm Група товарів: Тарілка Довжина: 200mm Кількість предметів: 1шт
Десертна тарілка NAT Latté 20cm
0
99.00грн.
Тарілка призначена для подачі десертів. Має колір латте, гладеньку поверхню без візерунків. Завдяки універсальному дизайну, придатна для щоденного домашнього користування або для сервірування святкового столу. Виготовлена з високоякісної кераміки. Се..
Вид: Десертні Висота: 35mm Група товарів: Тарілка Довжина: 200mm Кількість предметів: 1шт
Глибока тарілка 21 cm NAT Olive
0
109.00грн.
Тарілка NAT.Olive виготовлена з кераміки, тому можна бути впевненим в її безпеці для здоров'я людини. Виконана в однотонному оливковому кольорі. Вона відрізняється жаростійкістю, швидко нагрівається і поширює тепло по всій своїй поверхні. Термостійка..
Вид: Глибокі Висота: 45mm Група товарів: Тарілка Довжина: 210mm Кількість предметів: 1шт
Глибока тарілка 21 cm NAT Bordo
0
149.00грн.
Тарілка зроблена з високоякісної кераміки. Вона стійка до подряпин, потертостей, за міцністю істотно перевершує тефлон. Придатна для використання в умовах високих і низьких температур: в ній можна розігрівати їжу в мікрохвильовій печі, ставити в духо..
Вид: Глибокі Висота: 45mm Група товарів: Тарілка Довжина: 210mm Кількість предметів: 1шт
Глибока тарілка 21 cm NAT Ivory
0
109.00грн.
Тарілка серії NATURAL виготовлена в білому кольорі. Вона підійде для сервірування святкового столу і щоденного домашнього використання. Глибока – 4,5 см. Матеріал – кераміка, термостійка і безпечна для здоров'я. Поверхня – гладенька, тарілку приємно ..
Вид: Глибокі Висота: 45mm Група товарів: Тарілка Довжина: 210mm Кількість предметів: 1шт
Глибока тарілка 21 cm NAT Latté
0
139.00грн.
Тарілка серії NATURAL виготовлена в кольорі лате. Глибока – 4,5 см. Матеріал кераміка, термостійка і безпечна для здоров'я. У неї гладенька поверхня, її приємно тримати в руці. Придатна для використання в умовах високих і низьких температур: в ній м..
Вид: Глибокі Висота: 45mm Група товарів: Тарілка Довжина: 210mm Кількість предметів: 1шт

Як вибрати Столовий посуд?

Саме в нашому інтернет-магазині Магазин Lora можна купити відмінної якості Столовий посуд Natural .

На цей час у нас в наявності:

  • Natural;

Звертаємо Вашу увагу, що з таким набором параметрів, кількість даного товара залишилось 15

Також Ви можете подзвонити нам за телефоном +38 (044) 500-2-500, і наші менеджери з задоволенням проконсультують та підберуть для Вас оптимальний варіант.

Обираючи продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якості товару, а ми завжди будемо раді бачить Вас знову.

Розташування магазинів посуду Lora на мапі в Києві та по всій Україні тут. Зв'яжіться з нашими менеджерами зручним для вас способом на сторінці Контакти. Подробиці про умови доставки читайте за посиланням.

Завжди Ваш "Магазин Lora"