Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Столовий посуд Afrodyta

Чашка 250ml (LUBIANA/AFRODYTA)
0
99.00грн.
Чорний, трав'яний, зелений, фруктовий – будь-який чай в чашці LUBIANA подарує вам незабутній смак, перед яким ви не зможете встояти. Виготовлена вона з твердого фарфору, який містить в собі каолін. Каолін – це сорт білої глини, він надає чашці білосн..
Група товарів: Чашки і келихи Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна Об'єм: 250ml
Чашка "Кава" 300ml
0
89.00грн.
Кава – особливий напій з захоплюючим ароматом, в якому можуть переплітатися найрізноманітніші відтінки смаку. Щоб по-справжньому насолодитися всією палітрою кави, потрібно пити його з якісного і естетично привабливого посуду. Ця чашка виготовлена з п..
Група товарів: Чашки і келихи Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна Об'єм: 300ml
Чашка 100ml LUBIANA/AFRODYTA
0
59.00грн.
Чашка для кави LUBIANA виготовлена з твердого фарфору, який містить в собі каолін. Каолін – це сорт білої глини, він надає чашці білосніжність, позбавляючи її сірого відтінку. Завдяки оптимально обраним режимам випалу і вдосконаленому технологічному ..
Група товарів: Чашки і келихи Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна Об'єм: 100ml
Тарілка плитка 24 см (LUBIANA/AFRODYTA)
0
99.00грн.
Тарілка-плитка LUBIANA призначена для подачі хліба або булочок на стіл. Виготовлена вона з високоякісного, відомого на весь світ твердого фарфору, який містить в собі сорт білої глини – каолін. Каолін надає тарілці ідеального білого кольору і б..
Група товарів: Тарілка Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна Призначення: Універсальне
Тарілка плитка 27cm LUBIANA/AFRODYTA
0
149.00грн.
Тарілка-плитка LUBIANA призначена для подачі хліба або булочок на стіл. Виготовлена вона з високоякісного, відомого на весь світ твердого фарфору, який містить в собі сорт білої глини – каолін. Каолін надає тарілці ідеального білого кольору і блиск. ..
Група товарів: Тарілка Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна Призначення: Універсальне
Салатник 14cm (LUBIANA/AFRODYTA)
0
79.00грн.
Салатник LUBIANA виготовлений з твердої порцеляни, яка містить в собі каолін. Каолін робить салатник дуже міцним і надає йому білосніжність. Поверхня порцелянового салатника не пориста, досить гладенька, що виключає скупчення мікробів і залишків їжі...
Група товарів: Салатник Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна Серія: Afrodyta
Молочник LUBIANA/AFRODYTA
0
109.00грн.
Молочник LUBIANA з твердого фарфору, який містить в собі каолін, завдяки чому у молочника немає сіруватого відтінку. У процесі випалу порцеляни використовується природний газ, а не вугілля, тому молочник екологічно чистий, не приносить шкоди організм..
Група товарів: Молочник Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна Серія: Afrodyta
Блюдце 16cm (LUBIANA/AFRODYTA)
0
39.00грн.
Блюдце LUBIANA виготовлено з твердої порцеляни, який містить в собі каолін. Каолін робить блюдце дуже міцним і надає йому білосніжність. Поверхня порцелянового блюдця не пориста, досить гладенька, що виключає скупчення мікробів і залишків їжі. Його л..
Вид: Десертні Група товарів: Блюдце Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна
Блюдо овальне 33cm (LUBIANA/AFRODYTA)
0
239.00грн.
Блюдо LUBIANA виготовлено з твердої порцеляни, яка містить в собі каолін. Він робить блюдо дуже міцним і надає йому білосніжність. Поверхня порцелянового блюда не пориста, досить гладенька, що виключає скупчення мікробів і залишків їжі. Його легко ми..
Група товарів: Блюдо Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна Призначення: Універсальне
Блюдо овальне 28cm (LUBIANA/AFRODYTA)
0
179.00грн.
Блюдо LUBIANA виготовлено з твердої порцеляни, яка містить в собі каолін. Він робить блюдо дуже міцним і надає йому білосніжність. Поверхня порцелянового блюда не пориста, досить гладенька, що виключає скупчення мікробів і залишків їжі. Його легко ми..
Група товарів: Блюдо Кількість предметів: 1шт Колір: Білий Матеріал: Порцеляна Призначення: Універсальне

Як вибрати Столовий посуд?

Саме в нашому інтернет-магазині Магазин Lora можна купити відмінної якості Столовий посуд Afrodyta .

На цей час у нас в наявності:

  • Afrodyta;

Звертаємо Вашу увагу, що з таким набором параметрів, кількість даного товара залишилось 10

Також Ви можете подзвонити нам за телефоном +38 (044) 500-2-500, і наші менеджери з задоволенням проконсультують та підберуть для Вас оптимальний варіант.

Обираючи продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якості товару, а ми завжди будемо раді бачить Вас знову.

Розташування магазинів посуду Lora на мапі в Києві та по всій Україні тут. Зв'яжіться з нашими менеджерами зручним для вас способом на сторінці Контакти. Подробиці про умови доставки читайте за посиланням.

Завжди Ваш "Магазин Lora"