Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Столовий посуд Кількість персон 12

Чайний сервіз на 12 персон 40 предметів Ірен NP117SETTEA
0
8 399.00грн.
Чайний сервіз Ірен виготовлений з кістяної порцеляни. Цей матеріал відрізняється тонкістю, дзвінкістю і білизною. Попри те, що вироби здаються крихкими, вони досить міцні. Кістяна порцеляна містить глину, каолін, польовий шпат, кварц і кістяне борошн..
Група товарів: Чайний сервіз Кількість персон: 12 Кількість предметів: 40шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна
Чайний сервіз на 12 персон Віолетта NP119SETTEA
0
8 699.00грн.
Чайний сервіз Віолетта – практичний подарунок для ваших близьких. Він виготовлений з кістяної порцеляни, яку також називають білим золотом. Цей матеріал відрізняється тонкістю і білосніжністю. До складу кістяної порцеляни входить глина, каолін,..
Використання в посудомийній машині: Так Група товарів: Чайний сервіз Кількість персон: 12 Кількість предметів: 40шт Колір: Білий
Чайний сервіз на 12 персон 40 предметів Хелен NP120SETTEA
0
7 499.00грн.
Чайний сервіз Хелен – стильний і практичний набір посуду для затишного чаювання. Всі предмети декоровані зображенням оливкової гілки. Такий сервіз прикрасить стіл і подумки перенесе до сонячної Італії. Чайний сервіз стане прекрасним подарунком для ти..
Група товарів: Чайний сервіз Кількість персон: 12 Кількість предметів: 40шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна
Столовий сервіз 12/50 Ірен NP117SET
0
14 290.00грн.
Столовий сервіз Ірен – рактичний набір посуду і прикраса інтер'єру. Він декорований золотистою облямівкою і ледве помітним орнаментом, який виділяється на гладкій поверхні. Сервіз складається з усіх необхідних елементів для повної сервіровки ст..
Група товарів: Столовий сервіз Кількість персон: 12 Кількість предметів: 50шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна
Столовий сервіз 12/50 Хелен NP120SET
0
15 390.00грн.
Столовий сервіз Хелен – не просто набір посуду для сервірування, а й додаткова прикраса інтер'єру. Його предмети декоровані зображенням оливкових гілок. Орнамент допомагає створити затишок і тепло, немов привезене з Італії. Сервіз має предмети, необх..
Група товарів: Столовий сервіз Кількість персон: 12 Кількість предметів: 50шт Колір: Білий Матеріал: Кісткова порцеляна
Столовий сервіз 12/50 Віолетта NP119SET
1
16 390.00грн.
Столовий сервіз Віолетта зроблений з кістяної порцеляни, яка відрізняється тонкістю, білосніжністю і мелодійною дзвінкість. Цей матеріал містить в собі каолін, польовий шпат, глину, кварц і кістяне борошно. Вироби обпалюють два рази: при виготовленні..
Використання в посудомийній машині: Так Група товарів: Столовий сервіз Кількість персон: 12 Кількість предметів: 50шт Колір: Білий

Як вибрати Столовий посуд?

Саме в нашому інтернет-магазині Магазин Lora можна купити відмінної якості Столовий посуд Кількість персон 12 .

На цей час у нас в наявності:

  • Кількість персон 12;

Звертаємо Вашу увагу, що з таким набором параметрів, кількість даного товара залишилось 6

Також Ви можете подзвонити нам за телефоном +38 (044) 500-2-500, і наші менеджери з задоволенням проконсультують та підберуть для Вас оптимальний варіант.

Обираючи продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви завжди будете впевнені в якості товару, а ми завжди будемо раді бачить Вас знову.

Розташування магазинів посуду Lora на мапі в Києві та по всій Україні тут. Зв'яжіться з нашими менеджерами зручним для вас способом на сторінці Контакти. Подробиці про умови доставки читайте за посиланням.

Завжди Ваш "Магазин Lora"