Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Наша адреса:
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Миски

Миска для змішування з нержавіючої сталі 12cm
0
39.00грн.
Миска GLOSSY стійка до впливу кислоти і лугу, оскільки виготовлена з нержавіючої сталі. Не вступає в реакцію з продуктами, не впливає на смакові характеристики і колір їжі, тому підходить для приготування страв з різних інгредієнтів. Легко миється – ..
Висота: 48mm Група товарів: Миска Довжина: 120mm Колір: Сріблястий Матеріал: Метал
Миска для змішування з нержавіючої сталі 14cm
0
44.00грн.
Миска зроблена з нержавіючої сталі. Не вступає в реакцію з продуктами, не впливає на смакові характеристики і колір їжі, тому підходить для приготування страв з різних інгредієнтів. Легко миється – сліди від їжі відмиваються так само легко, як і у по..
Висота: 50mm Група товарів: Миска Довжина: 140mm Колір: Сріблястий Матеріал: Метал
Миска для змішування з нержавіючої сталі 16cm
0
49.00грн.
Миска GLOSSY має гладеньку, матову поверхню. Матеріал – гігієнічний, міцний, придатний для довгих років використання, не деформується і не руйнується. Виготовлена з нержавіючої сталі, стійкої до впливу кислот і лугів. Вона не вступає в з'єднання з пр..
Висота: 60mm Група товарів: Миска Довжина: 160mm Колір: Сріблястий Матеріал: Метал
Миска для змішування з нержавіючої сталі 18cm
0
59.00грн.
Поверхня миски гладенька, матова, вона легко миється – сліди від їжі відмиваються так само легко, як і у посуд з антипригарним покриттям. GLOSSY виготовлена з нержавіючої сталі, стійкої до впливу кислот і лугів. Не вступає в реакцію з продуктами, не ..
Висота: 65mm Група товарів: Миска Довжина: 180mm Колір: Сріблястий Матеріал: Метал
Миска для змішування з нержавіючої сталі 22cm
0
89.00грн.
Миска GLOSSY виготовлена з нержавіючої сталі, не вступає в з'єднання з продуктами, не впливає на смакові характеристики і колір їжі. Підходить для приготування страв з різних інгредієнтів. Матеріал стійкий до впливу кислоти і лугу. Легко миється – сл..
Висота: 80mm Група товарів: Миска Довжина: 220mm Колір: Сріблястий Матеріал: Метал
Миска для змішування з нержавіючої сталі 32cm
0
169.00грн.
Миска GLOSSY виготовлена з нержавіючої сталі, стійкої до впливу кислот і лугів. Вона не вступає в з'єднання з продуктами, не впливає на смакові характеристики і колір їжі, тому підходить для приготування страв з різних інгредієнтів. Легко миється – с..
Висота: 105mm Група товарів: Миска Довжина: 320mm Колір: Сріблястий Матеріал: Метал
Миска керамічна термостійка 14,5cm Amande S
0
89.00грн.
Миска AMANDE S – керамічна, має приємний блакитний колір. Виконана в класичному дизайні, без малюнків і декору. Глибока, зручно використовувати для подачі бульйону, приготування салатів. Легко миється. Завдяки матеріалу, стійкому до високих і низьких..
Висота: 100mm Група товарів: Миска Довжина: 145mm Колір: Блакитний Матеріал: Кераміка
Миска керамічна термостійка 13,5cm Amande
0
89.00грн.
Керамічна миска Amande – термостійкий, виконана в класичному стилі. Бежевого кольору, без орнаменту і декору. Вона глибока, зручно використовувати для подачі бульйону, приготування салатів. Легко миється. Завдяки матеріалу, стійкому до високих і низь..
Висота: 100mm Група товарів: Миска Довжина: 135mm Колір: Сірий Матеріал: Кераміка
Миска GRANITE 14,5cm
0
129.00грн.
Миска GRANITE – керамічна, має оригінальний колір коричневого відтінку зі світлими вкрапленнями. Виконана в класичному дизайні, без малюнків і декору. Глибока, зручно використовувати для подачі бульйону, приготування салатів. Легко миється. Завдяки м..
Висота: 100mm Група товарів: Миска Довжина: 145mm Колір: Сірий Матеріал: Кераміка
Миска NAT Ivory 14,5cm
0
89.00грн.
Миска NATURAL виконана в класичному дизайні, має білий колір, без орнаменту і декору. Керамічна, термостійка. Вона глибока, зручно використовувати для подачі бульйону, приготування салатів. Легко миється. Завдяки матеріалу, стійкому до високих і низь..
Висота: 100mm Група товарів: Миска Довжина: 245mm Колір: Сірий Матеріал: Кераміка
Миска NAT Latté 23cm
0
269.00грн.
Миска NAT.Latte виготовлена з кераміки, глибока. Зручно використовувати для подачі бульйону, приготування салатів. Легко миється. Завдяки матеріалу, стійкому до високих і низьких температур, з її допомогою можна розігрівати їжу в мікрохвильовій печі...
Висота: 100mm Група товарів: Миска Довжина: 230mm Колір: Сірий Матеріал: Кераміка
Миска NAT Latté 14,5cm
0
119.00грн.
Миска NATURAL – керамічна, термостійка. Виконана в класичному дизайні, має колір лате, без орнаменту і декору. Вона глибока, зручно використовувати для подачі бульйону, приготування салатів. Легко миється. Завдяки матеріалу, стійкому до високих і низ..
Висота: 100mm Група товарів: Миска Довжина: 145mm Колір: Сірий Матеріал: Кераміка
Миска NAT Olive 14,5cm
0
119.00грн.
Керамічна миска серії NATURAL стійка до подряпин, потертостей. Придатна для використання в умовах високих і низьких температур: в ній можна розігрівати їжу в мікрохвильовій печі, ставити в духовку, морозилку. Вона не виділяє домішок і запахів, їжа в ..
Висота: 40mm Група товарів: Миска Довжина: 145mm Колір: Сірий Матеріал: Кераміка
Миска Ameryka 14 см
0
49.00грн.
Миска LUBIANA – вид столового посуду для подачі на стіл рідких страв. Вона широко використовується для сервірування столу в кафе і ресторанах. Також вона є незамінним атрибутом будь-якої домашньої кухні. Миска виготовлена з твердого фарфору, як..
Група товарів: Миска Колір: Білий Матеріал: Порцеляна Призначення: Універсальне Серія: Ameryka