Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Наша адреса:
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Ситечко

Ситечко 8,5cm нержавещая сталь NATURAL Banquet
0
99.00грн.
Ситечко NATURAL Banquet з діаметром 8,5 см і довжиною рукояті 25 см з підвісним вушком призначене для дренажу різних рідин і напоїв. Також з його допомогою дуже зручно просіювати невелику кількість цукрової пудри, борошна та інших сипучих дрібнодиспе..
Група товарів: Ситечко Діаметр: 85mm Довжина: 250mm Колір: Бежевий, Хром Матеріал: Нержавіюча сталь, Пластик
Ситечко для чаю Ball 4,5cm Culinaria
0
79.00грн.
Ситечко для чаю CULINARIA має круглу форму. Щілини ємності досить дрібні, щоб не пропустити чайні крупинки. Виготовлено з нержавіючої сталі, завдяки чому не піддається корозії, не залишає запахів, гігієнічне і просте у догляді. До чашки або склянки к..
Висота: 135mm Група товарів: Ситечко Довжина: 45mm Колір: Сріблястий Матеріал: Метал
Ситечко для чаю 5cm Culinaria
0
89.00грн.
Ситечко для чаю CULINARIA – незамінний інструмент для заварювання розсипного чаю в чашці або склянці. Має класичний дизайн. Ємність легко замикається завдяки механізму, який працює за принципом ножиць – відкривається при натисканні на ручку і закрива..
Висота: 165mm Група товарів: Ситечко Довжина: 50mm Колір: Сріблястий Матеріал: Метал
Ситечко для чаю Heart Culinaria
0
89.00грн.
Ситечко для чаю CULINARIA – незамінний інструмент для заварювання розсипного чаю в чашці або склянці. Має класичний дизайн. Ємність легко закривається. Виготовлено з нержавіючої сталі у формы серця. Ситечко не всотує запахів, просте у догляді, матері..
Група товарів: Ситечко Колір: Сріблястий Матеріал: Метал Призначення: Для Гарячих напоїв Серія: Culinaria
Сито нержавеющее 220 mm
0
89.00грн.
Сито використовується для просіювання борошна, рівномірного нанесення цукрової пудри, проціджування. Воно виготовлене з нержавіючої сталі, яка відрізняється міцністю, гігієнічністю, стійкістю до корозії. Сито оснащене зручною ручкою, за допомогою яко..
Використання в посудомийній машині: Так Група товарів: Ситечко Колір: Сріблястий Матеріал: Нержавіюча сталь Об'єм: 2000ml
Ситечко для чаю Egg 3,7cm Culinaria
0
89.00грн.
Ситечко для чаю CULINARIA має овальну форму. Щілини ємності досить дрібні, щоб не пропустити чайні крупинки. Виготовлено з нержавіючої сталі, завдяки чому не піддається корозії, не залишає запахів, гігієнічне і просте у догляді. До чашки або склянки ..
Висота: 25mm Група товарів: Ситечко Довжина: 37mm Колір: Сріблястий Матеріал: Метал