Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Наша адреса:
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Штопори

Штопор-метелик 18,5cm TINTO Banquet
0
199.00грн.
Штопор-метелик TINTO від чеського бренду Banquet підійде для професійного і домашнього застосування. Він відноситься до виду важільних приладів і ідеально справляється з пробками з синтетичних і натуральних матеріалів. Для початку необхідно обрізати ..
Група товарів: Штопор Довжина: 185mm Колір: Чорний Матеріал: Пластик, Нержавіюча сталь Призначення: Для Бару
Штопор стандартний Culinaria
0
139.00грн.
Винний штопор CULINARIA виготовлений із цинкового сплаву з хромованою поверхнею, має пластикову ручку. Використовувати дуже просто: вкрутити спіраль в пробку (при цьому два важеля ручки піднімаються вгору) і опустити важелі. Пробка вийде з пляшки без..
Висота: 60mm Група товарів: Штопор Довжина: 240mm Колір: Сріблястий Матеріал: Метал
Штопор Vincent, VC-2039
0
89.00грн.
Важільний штопор – простий і зручний у використанні предмет. Він виготовлений з міцної і гігієнічної нержавіючої сталі, має кольорову пластикову вставку. Завдяки його механізму відкривати пляшки буде дуже просто. Коли ви вкручуєте спіраль в корок, ва..
Група товарів: Штопор Колір: Сріблястий Матеріал: Метал Призначення: Для Бару Серія: VC-0239
Штопор металевий WELLBERG WB 4600
0
109.00грн.
Важільний штопор – простий і зручний у використанні предмет. Він виготовлений з міцної і гігієнічної нержавіючої сталі, має кольорову пластикову вставку. Завдяки його механізму відкривати пляшки буде дуже просто. Коли ви вкручуєте спіраль в пробку, в..
Група товарів: Штопор Колір: Сріблястий Матеріал: Нержавіюча сталь Призначення: Для Бару Серія: Wellberg
Відкривачка офіціанта CULINARIA III
0
99.00грн.
Універсальна відкривачка-трансформер CULINARIA складається з штопора, відкривачки для пивних кришок, консервного ножа для кришок металевих банок і ножика для обрізання фольги з винних пляшок. Виконана з високоякісної нержавіючої сталі. Довжина в скла..
Висота: 30mm Група товарів: Штопор Довжина: 140mm Колір: Сірий Матеріал: Метал
Штопор Класик 9637
0
129.00грн.
Штопор Классик – простий і зручний інструмент, котрий завжди знадобиться на кухні. Його корпус виготовлений із міцної сталі, забарвлений у срібний колір з елегантними чорними вставками. Відкриття пляшок із ним буде набагато легшим, ніж зі штопарами з..
Група товарів: Штопор Колір: Сріблястий Матеріал: Метал Призначення: Для Бару Форма: Асиметрична