Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Наша адреса:
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Маслянки

Маслянка АПЕТИТ
0
49.00грн.
Стильна маслянка Banquet Apetit виготовлена з пластику. Це практичний і екологічно чистий харчовий матеріал. Маслянка має прямокутну форму. Вона щільно закривається прозорою кришкою. Під кришкою масло зберігається довше і не обвітрюється. Нижня части..
Висота: 65mm Група товарів: Маслянка Довжина: 170mm Колір: Безбарвний Матеріал: Пластик
Маслянка Sweet Home
0
229.00грн.
Класична біла маслянка SWEET HOME ТМ Banquet виготовлена з порцеляни. Це екологічно чистий матеріал для виробництва посуду. Маслянка – прямокутної форми. Вона має кришку, яка щільно закривається. Під кришкою масло зберігається довше і не обвітрюється..
Використання в посудомийній машині: Так Висота: 80mm Група товарів: Маслянка Довжина: 175mm Колір: Білий
Маслянка Преміум
0
139.00грн.
Маслянка з нержавіючої сталі – практичний і стильний кухонний аксесуар. Вона ідеально підходить для сервірування столу: виглядає красиво і акуратно, з неї зручніше брати масло. Дуже важливо те, що в маслянці з нержавіючої сталі продукт довше залишаєт..
Використання в посудомийній машині: Так Група товарів: Маслянка Колір: Сріблястий Матеріал: Нержавіюча сталь Наявність кришки: Так
Маслянка
0
129.00грн.
Керамічна маслянка ідеально підходить для сервірування столу. Вона виглядає компактно і акуратно, з неї зручно брати масло. Дуже важливо те, що в маслянці продукт довше залишається свіжим. У холодильнику масло зберігає свій смак і не вбирає сторонніх..
Використання в посудомийній машині: Так Група товарів: Маслянка Колір: Білий Матеріал: Кераміка Наявність кришки: Так