Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Наша адреса:
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Вази

Ваза Піано BK 28cm NGD79VASE
1
1 090.00грн.
Геометрично чиста і стильна ваза від ТМ LORA – це прекрасне поєднання смаку, краси і якості, яких дотримуються чеські майстри. Ваза виготовлена з відомого у всьому світі богемського скла з матовим покриттям темного кольору. Богемське скло – справжня ..
Група товарів: Ваза Колір: Чорний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD79
Ваза Стелла 26cm NGD71VASE
0
1 090.00грн.
Ваза ТМ LORA – це прекрасне поєднання смаку, стилю і якості. Ваза виготовлена з відомого всьому світу богемського скла з матовим покриттям білого кольору. Як декор використовується ненав'язливий золотий флористичний візерунок, завдяки чому розмістити..
Група товарів: Ваза Колір: Білий Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD71
Ваза Куба 34cm NGD35VASE
0
1 190.00грн.
Ваза виготовлена з якісного, відомого на весь світ богемського скла. Для Чехії богемське скло є предметом національної гордості. Ось уже більше восьми століть чеські склодуви зберігають провідні позиції на світовому ринку виробів зі скла. Богемському..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD35
Ваза Перето GR 32cm NGD167VASE
0
1 069.00грн.
Декоративна ваза виготовлена з якісного богемського скла, яке відрізняється особливою чистотою, тонкістю і вишуканістю. Відоме у всьому світі богемське скло створюється вручну методом видування. Його почали виробляти ще в ХІ ст., і до сих пір зберегл..
Група товарів: Ваза Колір: Зелений Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD167
Ваза Пікассо 30cm NGD96VASE
0
799.00грн.
Конусоподібна ваза Пікассо зроблена з чеського кришталю. Не тільки вази, а й інші вироби з чеського кришталю колись прикрашали інтер'єри розкішних особняків. Але і сьогодні цей матеріал цінується, адже з нього майстра вручну створюють справжні шедевр..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Кришталь Призначення: Універсальне Серія: NGD96
Ваза Белло 31 cm NGD72VASE
0
799.00грн.
Ваза Белло від ТМ LORA – маленький витвір мистецтва, створений чеськими майстрами склодувного справи. Вона виготовлена зі справжнього богемського скла з матовим покриттям, на яке нанесений великий малюнок двох прекрасних троянд. Золотого кольору обля..
Група товарів: Ваза Колір: Золотистий Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD72
Ваза Веста 36cm NGD36VASE
0
1 590.00грн.
Ваза Веста из богемського скла – одного з надбань Чехії, її гордість. Вироби з богемського скла виробляють ось уже більше восьми століть, і, як і раніше, їх витонченість і якість перебувають на найвищому рівні, недосяжному для багатьох сучасних вироб..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD36
Ваза Перето PN 32cm NGD167VASE
0
1 069.00грн.
Декоративна ваза виготовлена з якісного богемського скла, яке відрізняється особливою чистотою, тонкістю і вишуканістю. Відоме у всьому світі богемське скло створюється вручну методом видування. Його почали виробляти ще в ХІ ст., і до сих пір зберегл..
Група товарів: Ваза Колір: Сірий Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD167
Ваза Інфініті 31 cm NGD1VASE
0
449.00грн.
Ваза Інфініті ТМ LORA поєднує в собі високу якість і стильний дизайн. Її можна використовувати не тільки як посудину для зберігання квітів, але і як самостійний елемент декору. Вона матиме гарний вигляд з м'якими меблями, легкими портьєрами і скляним..
Висота: 310mm Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне
Ваза Інверн Амбер 28cm NGD75VASE
0
1 490.00грн.
Ваза ТМ LORA – це, перш за все, прекрасне поєднання смаку, стилю і якості, яких дотримуються чеські майстри. Ваза виготовлена з цього, відомого всьому світу богемського скла з матовим покриттям помаранчевого кольору. Як декор використовується ненав'я..
Група товарів: Ваза Колір: Золотистий Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD75
Ваза Веста 31 cm NGD37VASE
0
1 190.00грн.
Ваза – функціональний елемент декору. Вона може прикрасити ваш будинок, зробити його особливим. Ваза Веста виготовлена з богемського скла, яке відрізняється тонкістю і вишуканістю. Вона має простий і в той же час цікавий дизайн. Прозорість вази підкр..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD37
Ваза Домані PN 26cm NGD169VASE
0
1 090.00грн.
Ваза виготовлена з якісного богемського скла, яке відрізняється особливою тонкістю і вишуканістю. Богемське скло відоме у всьому світі, і почало виготовлятися ще в ХІ ст. Воно створюється вручну методом видування. Декоративна ваза має чорне матове по..
Група товарів: Ваза Колір: Чорний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD169
Ваза Інфініті 31,5cm NGD2VASE
0
489.00грн.
Ваза Інфініті виготовлена з богемського скла. Ось уже вісім століть богемське скло цінується у всьому світі, і зберігає актуальність досі. Причина цього в тому, що чеські майстри не тільки дотримуються традицій виготовлення кришталевих виробів, але і..
Висота: 315mm Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне
Ваза Сарема Голд 28cm NGD77VASE
0
1 490.00грн.
Ваза ТМ LORA з геометричним візерунком – чудовий витвір чеських майстрів склодувної справи. Скло – з помаранчевим матовим покриттям. Така ваза подарує затишок і безтурботність, ідеально впишеться в сучасний інтер'єр. Може стати прекрасним подарунком ..
Група товарів: Ваза Колір: Золотистий Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD77
Ваза Лава 34cm NGD39VASE
0
1 090.00грн.
Ваза Лава – це поєднання вишуканості і простоти. Вона виготовлена з богемського скла, яке відрізняється витонченістю і чистотою. Прозора ваза має оригінальну форму, але може вписатися і в класичний, і в сучасний інтер'єр. Ваза – це не просто посудина..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD39
Ваза Петро CL 26cm NGD170VASE
0
1 090.00грн.
Декоративна ваза виготовлена з богемського скла, яке відрізняється особливою чистотою і тонкістю. Богемське скло створюється вручну методом видування, воно є досить міцним. Ваза має біле матове покриття з смужками золотистого кольору. Вона буде чудов..
Група товарів: Ваза Колір: Білий Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD170
Ваза Інфініті 30cm NGD3VASE
0
489.00грн.
Ваза Інфініті виготовлена з богемського скла, яке відрізняється вишуканістю, витонченістю і чистотою. Вона має простий лаконічний дизайн і прекрасно впишеться в інтер'єр вітальні, спальні або кухні. Прозора ваза буде чудово виглядати в приміщенні, ви..
Висота: 292mm Група товарів: Ваза Діаметр: 134mm Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло
Ваза Лібро 28cm NGD78VASE
0
1 090.00грн.
Ваза ТМ LORA з білим матовим покриттям і простим золотим малюнком. Витончена простота цієї вази корениться в поєднанні традиційних технік обробки богемського скла і сучасного мінімалістичного дизайну. Богемське скло високо цінують багато любителів ми..
Група товарів: Ваза Колір: Золотистий, Білий Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD78
Ваза Лава 31 cm NGD40VASE
0
1 090.00грн.
Ваза – декоративний елемент інтер'єру, з яким ваш будинок буде виглядати по-особливому. Ваза Лава поєднує в собі вишуканість і простоту. Вона виготовлена з богемського скла, відомого своєю тонкістю, тендітністю і чистотою. Ви оціните її оригінальну ф..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD40
Ваза Піано BK 30cm NGD176VASE
0
770.00грн.
Декоративна ваза виготовлена з богемського скла, яке відрізняється вишуканістю і чистотою. Відоме у всьому світі богемське скло створюється вручну методом видування. Його почали виробляти ще в ХІ ст., і до наших днів збереглися традиції його виготовл..
Група товарів: Ваза Колір: Чорний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD176
Ваза Ауріка 27cm NGD88VASE
0
449.00грн.
Ваза для квітів Ауріка виготовлена з високоякісного богемського скла. Богемське скло – народне надбання Чехії, її гордість. Вироби з богемського скла виробляють ось уже більше восьми століть, і, як і раніше, їх витонченість і якість перебувають на на..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD88
Ваза Романо 36cm NGD43VASE
0
2 490.00грн.
Ваза Романо – вишуканий посуд для квітів, виготовлений з тонкого і чистого богемського скла. Вона має оригінальну грановану форму, підійде для будь-якого дизайну інтер'єру. Ваза буде красиво виглядати в стилі мінімалізм або в класичному стилі. Якщо в..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Богемське скло Призначення: Універсальне Серія: NGD43
Ваза Опера Люкс 25cm 242650 OPERA LUX
0
589.00грн.
Ваза Опера Люкс зроблена з прозорого скла. Її стінки виконані із застосуванням двох різних варіантів декору. Це виглядає стильно і елегантно, поза тим, не перебирає увагу на себе. Така ваза підійде під більшість інтер'єрів, але краще всього виглядати..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Скло Призначення: Універсальне Серія: Opera
Ваза Фоджа 32cm NGD20VASE
0
5 990.00грн.
Ваза із серії Фоджа ТМ LORA, виготовлена з іскристого кришталю італійськими майстрами. Вона прикрасить будь-який інтер'єр. Кришталь – це скло, яке містить не менше 24% окису свинцю. Подібно до коштовних каменів, він повністю проявляє свої властивості..
Група товарів: Ваза Колір: Безбарвний Матеріал: Кришталь Призначення: Універсальне Серія: NGD20