Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Наша адреса:
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Кавові сервізи

Кавові сервізи тм Лора.

Порцелянові кавові сервізи - витонченість і краса

Кавовий сервіз відрізняється від чайного перш за все обсягами. За аналогією з чайним сервізом, існують кавові пари – так називається кавова чашка з блюдцем. Крім цього, існують кавові ложки (1/2 чайної ложки) і сливочники – зменшені версії молочників. Однак останнє – досить рідкісне явище і частіше зустрічаються саме молочники. Настільки скромний розмір кавових чашок пояснюється тим, що каву не прийнято пити великими порціями. Навіть чашки об'ємом 100-120 мл наповнюють лише наполовину, якщо подається чорна кава. Решта обсягу чашки потрібна для того, щоб додати вершки або розбавити занадто міцну каву окропом.

Кавник теж поступається розмірами чайнику. Однак, його обсяг повинен бути не менше, ніж сумарний об’єм усіх чашок конкретного сервізу: це правило завжди залишається в силі. Ще одна відмінність кавника від чайника – у ньому між носиком і основним резервуаром немає перегородки з отворами. Вона тут не потрібна, адже каву заварюють не в кавнику – він використовується тільки для подачі напою, і гущу відфільтровують до або під час переливання кави в кавник. Таким чином, кава не потребує додаткової фільтрації. Кавники можуть мати абсолютно різну форму – це визначається виключно стилем сервізу; проте, класичним варіантом вважається кавник з довгим носиком, широкий знизу і звужений в напрямку до шийки .

Фарфоровий матеріал підходить для подачі будь-яких гарячих напоїв. Він не вбирає їх запахів, не боїться високої температури, абсолютно непроникний і не вступає в хімічну реакцію з напоями. До того ж, порцеляна витончена, гарна, аристократична. Завдяки надзвичайній міцності цього матеріалу, вироби з фарфору можна робити з дуже тонкими стінками, а його пластичність дозволяє надавати посуду надзвичайно складних форм. Якщо постукати по стінках фарфорового посуду олівцем або ложечкою, можна почути протяжний мелодійний звук. У магазині Lora представлений широкий асортимент кавових сервізів. Більшість з них є універсальними і стануть прекрасним доповненням будь-якого інтер'єру. Але якщо ви не впевнені, що зможете самостійно зробити правильний вибір, зверніться за консультацією до наших фахівців – вони з радістю допоможуть вам.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре