Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Наша адреса:
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Італійські келихи

Італійські келихи в золоті і платині.

Келихи і графини італійського скла

Інтернет-магазин Lora з гордістю представляє колекцію елітних келихів. Келихи з цієї колекції виготовлені в Італії, на одному з численних скляних заводів недалеко від Флоренції. Італійське скло як матеріал є, мабуть, єдиним конкурентом богемського скла на світовому ринку, причому його конкурентоспроможність витримала найголовніший іспит – перевірку часом, адже ці два титани змагаються за першість вже кілька століть поспіль.

Саме тому келихи і графини італійського скла абсолютно поза конкуренцією за красою. Якщо богемське скло і може змагатися з італійським за якістю матеріалу, то краса декору італійських виробів вже точно знаходиться на першому місці.

Флорентійські майстри розписують посуд для пиття тільки вручну, тому жоден розпис, жоден орнамент навіть в межах одного набору не може бути абсолютно ідентичним. Для розпису використовуються лише високоякісні матеріали: спеціальні фарби, срібло, 24-каратне золото і платина. Як в формах келихів, так і в самому малюнку превалює бароковий стиль.

У нашому інтернет-магазині представлений широкий вибір елітних графинів, глечиків, келихів та іншого посуду з італійського скла. Тут ви знайдете і винні келихи, і келихи для бренді, стакани old-fashioned для віскі, а також стакани для безалкогольних напоїв, пивні келихи і горілчані чарки. Крім цього, в даному розділі представлені розписні глечики і графини з італійського скла. Композиція виробів, зібраних в наборі, становить цілісний ансамбль і може стати не просто прикрасою вашого свята, але і цінною деталлю інтер'єру їдальні або вітальні.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре