Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Наша адреса:
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

In vino veritas – говорили римляни

У ХХ ст. винороби істотно покращили органолептичні показники напоїв, а нейрогастрономісти довели, що форма і обсяг келиха впливає на смакові якості вина. Ці два показники можуть істотно підвищити рівень задоволення від самого процесу розпивання. Сприйняття напою залежить багато в чому від його аромату, а форма посудини впливає на інтенсивність дії вина на рецептори. Вона загострює ретроназальной ефект – нюх після ковтка.


Бокалы для вина

Існує кілька типів келихів: Бордо, Бургундія, Під біле вино, Флейта. Всі вони представлені в магазині посуду Lora.


Бокал для вина Бордо

Келихи Бордо характеризуються чашею без кутів і вигинів. Ємність цієї моделі – 370 мл, є варіанти, які вміщують від 200 до 900 мл напою. Підходить для червоних вин типу бордо: каберне, мерло, совіньон.

Бокал для вина Бургундия

Келих Бургундія від моделі Бордо відрізняється формою чаші – тут вона більш кругла і схожа на кулю. Призначений для червоних вин піно нуар.

Набор бокалов для вина Хельга

Оригінальним варіантом Бургундії є набір келихів «Хельга» торгової марки Lora. Вони виготовлені з найтоншого богемського скла і мають тонку довгу ніжку. Келихи відрізняються витонченою ромбовидної чашею, яка розширюється вгорі. Значний обсяг (610 мл) необхідний для того, щоб складний аромат вина міг розкритися найкращим чином.

Бокал Камея из богемского стекла для вина

Форма келихів для білого вина майже повторює Бордо, але обсяг келихів цього типу значно менше (200-260 мл). Набір «Камея» виготовлений з високоякісного богемського скла. Прозорі стінки передають справжній колір напою, а U-подібна форма чаші – розкриває його букет.


Чудовим доповненням будь-якого застілля стане декантер. У нього переливають вино з пляшки, щоб воно подихало. Для цього нижню частину декантера роблять широкою, а верхню – вузькою. Декантування забезпечує не тільки аерацію, а й відділення осаду, що сприяє підвищенню смакових якостей благородного напою.

Декантер для вина

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре