Меню
Київ, вул. Автозаводська, 24
Наша адреса:
Київ, вул. Автозаводська, 24
Час роботи
Час роботи магазину:
  • ПН-НД: 09:00 - 21:00

Порцелянові сервізи Lora

В недалекому минулому, за часів СРСР 80-х років, порцелянові сервізи були обов'язковою прикрасою для кожного будинку. Як і кришталеві келихи, сервіз був атрибутом, що демонстрував певний рівень матеріального достатку, статус заможної людини. Незважаючи на те, що сервізи були задоволенням не з дешевих, їх купували всі, хто був здатен накопичити на них гроші. Крім того, практично жодне весілля тих часів не обходилося без подарунка у вигляді сервізу. Часто. через дорожнечу, його купували і дарували в складчину.

  

Столові сервізи

Столові сервізи з порцеляни

Кавові сервізи

Кавові сервізи - довговічність і краса

Чайні сервізи

Чайні сервізи з кістяної порцеляни

Звичайно ж, сервіз - це, перш за все, краса, а не функціональність. Фарфор - один з найбільш підходящих матеріалів для виготовлення столового та чайного посуду. Однак він досить недешевий у виробництві. Головні переваги порцеляни - його міцність, яка дозволяє робити посуд з дуже тонкими стінками, які навіть просвічуються, якщо тримати їх на світло; а також пластичність, що дозволяє надавати тонкостінної посуді складні, часом мудрі форми. Саме поєднання цих двох якостей, а так само його довговічність, хімічна інертність (якщо говорити про взаємодію з харчовими продуктами) виводить порцеляновий посуд на перші місця в списку переваг естетів і гурманів. Легка, вишукана і красива, проте тендітна через тонкощі стінок посуд - завжди була і буде в ціні.

Однак, захоплення сервізами у 80-ті роки минулого століття – це вже друга хвиля моди на них. Перша хвиля линула на Європу в XVIII столітті, коли була розкрита таємниця виробництва порцеляни. Звичайно, в Європі знали про порцеляну й до того, проте, оскільки єдиним постачальником посуду з цієї сировини був Китай, вона коштувала дуже дорого і дозволити собі таку розкіш могли не всі аристократи. Сьогодні фарфор залишається досить дорогим матеріалом, проте вироби з нього стали більш доступними, ніж раніше. Вони зберегли всі свої якості і, завдяки праці сучасних дизайнерів, отримали нові форми, нові способи розпису, нові декорації.

В інтернет-магазині Lora представлений широкий вибір сервізів на всі випадки життя: обідні, чайні, кавові сервізи. Більшість з них виготовлені з кістяної порцеляни. Такий матеріал отримується, завдяки додаванню до фарфору кісткової золи. Це робить його міцним та білосніжним, але знижує пластичність. Саме з цієї причини кістяний фарфор дорожче звичайного: технологія виробництва посуду з нього складніша.

Обов'язково зверніть увагу на різноманітність сервізів в нашому магазині. Здебільшого, сервізи Lora досить універсальні і можуть прекрасно доповнити інтер'єр будь-якої їдальні або вітальні, вони пасуватимуть атмосфері сімейного обіду і святкового вечора у вузькому колі друзів. Але у нас є і досить оригінальні сервізи. Тому до вибору сервізу варто підходити з максимальним ступенем відповідальності і уважності.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре